Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Чорнобиль — це наш біль

Як швидко минають роки! З того дня, як увесь світ сколихнула приголомшлива звістка про трагедію Чорнобиля, пройшло 30 років. Мало це чи багато?!

 

Безумовно, це дуже мало, щоб остаточно побороти наслідки цієї страшної аварії, щоб загоїти душевні рани у душах тих, хто втратив рідних чи вимушений був залишити рідну домівку. Хоча минуло вже три десятиліття, а ще досі не можна жити у тому місці, де відбулась велика катастрофа для всього людства. Чорнобиль — це пам’ять, це — нестерпний біль, це — велика рана України. Це й безсилля перед страшними силами, які вирвались з­під контролю людини. І це не дає спокою і не дозволяє забути…

 

В Одеській школі-­інтернаті № 97 вже два тижні вшановується пам’ять ліквідаторів аварії, які героїчно, ціною власного життя, врятували люд­ст­во від ще більшої біди… У школі були проведені виховні уроки на тему «Чорнобиль — це наш біль». Учні різних класів слухали розповіді вчителів про Чорнобиль, дивились тематичні ілюстрації, картини та фотографії.

 

Чорнобильська трагедія стала також темою занять гуртка «Малюнок». Дітям було запропоновано декілька технік виконання робіт: штампування, кляксографія, орігамі, монотипія, аплікація, шаблони, матриці. Кожна дитина старанно виклала за допомогою мистецьких засобів свою думку про те, що сталося 26 квітня 1986 року на ЧАЕС і що потрібно вжити, щоб це не повторилося…

На кожному уроці, коли йшла мова про героїв Чорнобиля, всі вставали, вшановуючи їх пам’ять хвилиною мовчання.

Низький уклін усім героям — ліквідаторам, які ризикували своїм життям, за їхню відвагу, мужність та любов до Батьківщини.

 

О. БОГУШ, сурдопедагог Одеської школи­інтернату № 97.

 газета Наше Життя

Чорнобиль — це наш біль

2016-05-12
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-05/1462864470_sam_6104.jpg

Як швидко минають роки! З того дня, як увесь світ сколихнула приголомшлива звістка про трагедію Чорнобиля, пройшло 30 років. Мало це чи багато?!

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ