Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Як вплинуть проблеми у банку «Хрещатик» на «Картку киянина»

У зв’язку з проблемами, які виникли у столичному банку «Хрещатик», з коментарями з цього питання виступив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

 

Так, за словам Г. Пліса, КМДА звернулася до правоохоронних органів та податкової служби з проханням захистили вклади киян, а також кошти самої міської держадміністрації.

— Я представляю тут київську громаду, якій належить 25 % акцій банку. Хочу нагадати, що його конт­рольний пакет був проданий 10 років тому і вже 10 років банк «Хрещатик» не є муніципальним. Проте ми не можемо ігнорувати цю ситуацію. Ми звертаємося до правоохоронців з проханням захистити вклади киян–клієнтів банку «Хрещатик». Крім того, ми просимо перевірити діяльність керівництва банку. Адже, хоча місту належить 25 % акцій, адміністрація та всі кияни значною мірою залежать від цієї фінансової установи. Також ми просимо Національний банк України гарантувати кожному киянину повернення всіх коштів, — заявив Г. Пліс.

Він додав, що КМДА також триматиме на контролі ситуацію з проектом «Картка киянина».

— Проект «Картка киянина» має три складових — транспортну (квиток), соціальну (пільги та дисконти у аптеках і торговельних мережах) і платіжну. Лише остання функція — коли картка використовується як платіжна — через ситуацію з «Хрещатиком» може бути заблокована. Власники картки киянина зможуть замовити перевипуск карток в «Ощадбанку» у найближчий час, — сказав заступник голови КМДА.

 

Від редакції: Отже, якщо «Картка киянина» використовувалась лише для сплати за проїзд у транспорті та для отримання пільг при придбанні ліків у аптеках, вона діятиме далі й пере­оформлювати її не потрібно, а якщо вона використовувалась як платіжна і заблокована, необхідно звернутись для переоформлення до найближчого відділення «Ощадбанку», взявши з собою паспорт, податковий код та документ про інвалідність.

 

За інформацією прес­служби КДМА.

 газета Наше Життя

Як вплинуть проблеми у банку «Хрещатик» на «Картку киянина»

2016-04-19
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-04/1461048390_kartka-kiyanina.jpg

У зв’язку з проблемами, які виникли у столичному банку «Хрещатик», з коментарями з цього питання виступив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ