Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Зустріч з героями

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина — патріота України» бібліотекарем Харківської школи­інтернату № 6 Н.В. Воробйовою 7 жовтня 2015 року була організована зустріч з учасниками АТО та харківським волонтером. Цей цікавий захід під назвою: «Ми боремось за українську землю», був приурочений до Дня захисника України.

 

 

Така зустріч дуже важлива для дітей, які проживають у нашому регіоні. Адже недалеко від нас, менше ніж у 300 кілометрах, йде війна… Справжня війна: з пораненими й убитими, зі зруйнованими будівлями міст та сіл… Крім того, сам Харків знаходиться на відстані двох годин їзди електричкою до українсько­російського кордону. Тому причини виникнення цієї війни та становище на місцях бойових подій до нас надходять не лише з українських новин, а й з російської сторони.

Двоє з наших гостей: старшина Сергій Бабій (позивний Бек) та сержант Димитрій Боєв (позивний Гера) — прикордонники, Вони служили спочатку під Харковом, а потім — під Станицею Луганською, на кордоні з Росією. Ще один наш гість — Віктор Степанов (позивний Хард), харківський волонтер, боєць громадської самооборони (ГСО).

 

 

Вони завітали не з порожніми руками, а, як наглядний доказ своїм розповідям, принесли «подарунки» від так званого братського народу, якими терористи та росіяни «пригощають» не тільки українську армію, а й мешканців Донбасу: шматок ракети від «Града», хвостовик мінометної міни калібру 82 мм, осколки танкового снаряда, гільзу від автоматичного гранатомета, гільзу зенітної установки ЗУ­23­2 калібру 23 мм, гільзу гармати БТР/БМП каліб­ру 30 мм, гільзу 14.5 мм від великокаліберного кулемета, гільзу 7.62 мм — від гвинтівки та кулемета. Моторошно було розглядати ці смертоносні атрибути військових дій…

Хочеться відзначити, що наші гості — справжні герої, вони добровільно, не чекаючи мобілізації, самі вирішили захищати свою країну. Сергій Бабій та Димитрій Боєв розповіли про події в гарячих точках на сході України. Школярі і педагоги з цікавістю слухали їхні розповіді, які супроводжувалися переглядом бойових знімків. Привернуло увагу і приємно здивувало те, що разом з українцями нашу землю захищали і представники інших національностей, не лише чоловіки, а й жінки, такі як чеченка Аміна Окуєва.

 

 

Віктор Степанов (на фото), маючи проблеми зі слухом, не залишився осторонь під час важких подій в Україні, а з перших днів включився в роботу волонтерів. Став бійцем харківської самооборони (про Віктора газета «Наше життя» вже розповідала в одному зі своїх минулорічних номерів). Віктор підкреслив, що харківська самооборона організована з метою не допустити ворога на нашу землю, захистити рідне місто. Свою розповідь він підтверджував фото­ й відеозйо­мкою тренувань самооборони. Учням було приємно на прикладі Віктора Степанова впевнитись, що недолік слуху ніяким чином не впливає на пат­ріотизм та любов до своєї країни, свого народу.

 

 

 

Велика подяка нашому бібліотекарю – Надії Валентинівні, яка не лише організувала цю цікаву зустріч, а й була поєднувальною ланкою між гостями та учнями: все розказане, всі відповіді були донесені нею учням за допомогою жестової мови. Завуч школи з виховної роботи Олена Олексіївна Гузевата від імені учнів та педагогів нашої школи подякувала гостям за їхні розповіді, за інформацію, потрібну всім нам, а особ­ливо — підростаючому поколінню, і вручила гостям невеличкі пам’ятні подарунки.

 

Л. ЛЕЩЕНКО, вчитель жестової мови Харківської школи-­інтернату № 6.

 газета Наше Життя

Зустріч з героями

2015-10-26
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-10/1445845479_cimg9572.jpg

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина — патріота України» бібліотекарем Харківської школи­інтернату № 6 Н.В. Воробйовою 7 жовтня 2015 року була організована зустріч з учасниками АТО та харківським волонтером. Цей цікавий захід під назвою: «Ми боремось за українську землю», був приурочений до Дня захисника України.

 

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ