Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбулася звітно­виборна конференція УТОГ у Шостці

Цього року розпочалася звітно-виборна кампанія в нашому Товаристві. Ми підводимо підсумки роботи обласної організації УТОГ та її підвідомчих підрозділів — первинних та територіальних організацій — протягом п’яти останніх років.

 

 

У Сумській обласній організації УТОГ завершено проведення звітно-виборних зборів у 27 первинних організаціях, які підпорядковані територіальним організаціям УТОГ. Наступний крок — проведення звітно-виборних конференцій ТО УТОГ.

Нещодавно відбулася звітно-виборна конференція Шосткінської територіальної організації УТОГ. Уповноваженим від обласної організації УТОГ був голова Сумської облорганізації Товариства — В.В. Шевчук.

На конференції були також присутні почесні гості:

— народний депутат України І.Ф. Молоток (він надає суттєву фінансову допомогу Шосткінській організації УТОГ на проведення статутної діяльності);

— представники громадської організації «Рідне місто — Шостка» А.В. Осипенко та Г.І. Гордієнко;

— управляюча мережі магазинів «АТБ» О.М. Шабелько;

— логопед відділення реабілітації дітей-інвалідів Т.І. Мозкова.

Звітно-виборна конференція відбулася напередодні 82-ї річниці з дня утворення Українського товариства глухих. Почесні гості у своїх промовах говорили не лише про співпрацю з обласною та Шосткінською територіальною організацією УТОГ, а також вітали всіх присутніх з річницею Товариства, побажали миру та злагоди в кожній родині. Зокрема, Ігор Федорович Молоток пообіцяв посприяти у перекладі жестовою мовою щотижневих підсумкових новин на місцевому телебаченні. І свою обіцянку він вже виконав!

Тісно співпрацює з Шосткінською територіальною організацією УТОГ ще одна гостя — управляюча мережі магазинів «АТБ» О.М. Шабелько. Завдяки її допомозі, нечуючі жителі міста працюють у мережі магазинів «АТБ», мають стабільну заробітну плату, відчувають себе потрібними та рівноправними громадянами суспільства, впевнено дивляться у майбутнє.

Делегати звітно-виборної конференції жваво обговорювали виступ голови ТО УТОГ, висловлювали свої побажання та зауваження. Було обрано склад правління та делегатів на обласну звітно-виборну конференцію УТОГ.

 

 

Після завершення конференції голова обласної організації УТОГ В.В. Шевчук вручив подяку народному депутату України І.Ф. Молотку та управляючій мережі магазинів «АТБ» О.М. Шабелько — за співпрацю і допомогу у вирішенні питань соціального захисту інвалідів зі слуху.

 

 

 

 

У зв’язку зі значною подією, до Шос­т­­ки завітали учасники художньої самодіяльності Сумського обласного будинку культури УТОГ та показали велику концертну програму, яку тепло, гучними оплесками приймали присутні. Всіх аматорів сумської сцени пригостили смачним благодійним обідом у кафе «Ювілейне» (ПП Майборода).

 

Інформація Сумської обласної організації УТОГ.

 газета Наше Життя

Відбулася звітно­виборна конференція УТОГ у Шостці

2015-06-09
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-06/1433830324_img_0744_.jpg

Цього року розпочалася звітно-виборна кампанія в нашому Товаристві. Ми підводимо підсумки роботи обласної організації УТОГ та її підвідомчих підрозділів — первинних та територіальних організацій — протягом п’яти останніх років.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ