Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Пільгові квитки через інтернет придбати неможливо

Центральне правління УТОГ звернулося до Міністерства інфраструктури України з проханням щодо вирішення проблеми стосовно впровадження послуги з бронювання і придбання через інтернет проїзних квитків на залізничний транспорт за пільговою вартістю.

 

 

За дорученням Мінінфрастрктури цей лист передано на розгляд Державної адміністрації залізничного транспорту і днями ЦП УТОГ отримало наступну відповідь від першого заступника начальника Департаменту корпоративної інформатизації В.Г. Мішечкіна:

«Придбання пільгових проїзних документів для людей з інвалідністю через офіційний веб-сайт Укрзалізниці з продажу електронних проїзних/перевізних документів можливо реалізувати за умови перевірки дійсності документа, який дає право на пільгу в режимі онлайн з відповідною електронною базою даних пільгових категорій громадян. Укрзалізниця не має доступу до таких баз даних. Без перевірки пільгового посвідчення у режимі онлайн, оформлення пільгового проїзду через сайт неможливе».

 

Інформація «НЖ».

 газета Наше Життя

Пільгові квитки через інтернет придбати неможливо

2015-01-28
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-01/1422440470_bilety.jpg

Центральне правління УТОГ звернулося до Міністерства інфраструктури України з проханням щодо вирішення проблеми стосовно впровадження послуги з бронювання і придбання через інтернет проїзних квитків на залізничний транспорт за пільговою вартістю.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ