Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Допоможіть своїм друзям та колегам!

Доля всіх нечуючих, які залишились у тій частині Луганської області, що не підпорядкована українській владі, на даний момент залежить від тих, хто там «самоуправляє» та від безкорисної відданості працівників Луганської облорганізації УТОГ і її структурних підрозділів — територіальних організацій. І якщо президія ЦП УТОГ своєю постановою за № 207/2014 від 26.11.2014 р. потурбувалася про захист членів УТОГ та збереження матеріально-технічної бази непромислової сфери, яка знаходиться на підконтрольній Україні території, то хто протягне руку і підставить плече тим, хто залишився «по той бік»? Як жити людям, відрізаним від України?

 

Ці болючі роздуми не дають мені спокою, а ще більше додали тривоги останні події.

Як відомо, нещодавно по всіх куточках, де майорить український прапор, відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню інвалідів. А як же у ці дні відзначали нечуючі, які опинилися на іншій території? Про це я запитала працівників 7 територіальних організацій, підпорядкованих Луганській обласній організації УТОГ. Деякі відповіді були оптимістичними. Наприклад: «Нечуючі організовано зібралися. Разом з 110 інвалідами різних нозологій 32 члени УТОГ відвідали міський ресторан. Для нечуючих надійшли 20 продовольчих подарунків».

А одна відповідь чорним мороком накрила серце і затьмарила свідомість: «Голодуємо... Немає ні зарплати, ні пенсії...»

У Луганську постраждала будівля Будинку культури УТОГ, де потрібно вставити вікна, поставити замки на двері, придбати обладнання. Люди звертаються до облорганізації і ТО з проханнями, від яких стає гірко і боляче: «Немає чим годувати дітей, старих, лежачих інвалідів. Допоможіть поремонтувати дах і вікна, які постраждали від обстрілів. Дайте роботу…» Звернення до тамтешньої влади мало допомагають. За 8 місяців видали аж по 900 грн. допомоги. Обіцяють до новорічних свят ще щось підкинути…

Тому дозвольте звернутися від імені луганчан, яких спіткала така біда, до всіх керівників підприємств, установ УТОГ, до членів нашого Товариства: допоможіть своїм друзям і колегам, чим зможете. Ваша реальна підтримка фінансового, гуманітарного характеру підтвердить, що УТОГ — єдина Всеукраїнська громадська організація інвалідів!

Л. ЛЮЛЬКО.

 

УВАГА! НОМЕРИ РАХУНКІВ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ

Луганська обласна організація УТОГ:

р.с.: .26005000107585 в ПАТ

«УКРСОЦБАНК», МФО 300023,

ЕДРПОУ 03972941.

 

Також повідомляємо розрахунковий

рахунок голови Донецької міської ТО УТОГ О.М. Таранова:

УКРБИЗНЕСБАНК 5168647700054054,

ТАРАНОВ АЛЕКСАНДР НИКОЛАЕВИЧ.

 газета Наше Життя

Допоможіть своїм друзям та колегам!

2014-12-29
На злобу дня / Актуальна тема /templates/Adapt/dleimages/no_image.jpg

Доля всіх нечуючих, які залишились у тій частині Луганської області, що не підпорядкована українській владі, на даний момент залежить від тих, хто там «самоуправляє» та від безкорисної відданості працівників Луганської облорганізації УТОГ і її структурних підрозділів — територіальних організацій. І якщо президія ЦП УТОГ своєю постановою за № 207/2014 від 26.11.2014 р. потурбувалася про захист членів УТОГ та збереження матеріально-технічної бази непромислової сфери, яка знаходиться на підконтрольній Україні території, то хто протягне руку і підставить плече тим, хто залишився «по той бік»? Як жити людям, відрізаним від України?

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ