Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Зустріч з міністром соціальної політики

Як повідомляється у засобах масової інформації, Верховна Рада України вже приступила до розгляду і прийняття поданого Кабінетом Міністрів Державного бюджету на 2015 рік.

 

 

Щорічно частина коштів з цього бюджету державою виділялась також на підтримку непромислових організацій інвалідів, в тому числі й для УТОГ та УТОС. Проте у зв’язку зі становищем, яке склалося у державі у 2014 році, і пов’язаною з ним необхідністю введення у державі режиму жорсткої економії, виникла загроза, що при формуванні остаточної редакції Державного бюджету на 2015 рік у ньому з різних причин потреби непромислових організацій УТОГ та УТОГ можуть бути не враховані або враховані лише частково.

 

 

У зв’язку з цим центральні правління УТОГ та УТОС вже звернулися з відповідними клопотаннями до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка, міністра фінансів Н.І. Яресько та міністра соціальної політики П.В. Розенка. А 17 грудня ц.р. голови ЦП УТОГ та ЦП УТОС Ю.П. Максименко та В.М. Більчич були з цього питання у П.В. Розенка на особистому прийомі.

 

 

Павло Валерійович уважно вислухав голів УТОГ та УТОС і пообіцяв зробити все від нього залежне, щоб зберегти ті пільги і преференції, які УТОГ і УТОС мали від держави в усі попередні роки.

Інф. «НЖ».

Фото В. РЕШЕТНІКА.газета Наше Життя

Зустріч з міністром соціальної політики

2014-12-23
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-12/1419336614_dsc05590_.jpg

Як повідомляється у засобах масової інформації, Верховна Рада України вже приступила до розгляду і прийняття поданого Кабінетом Міністрів Державного бюджету на 2015 рік.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ