Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Спортзал у Житомирі оновлено!

Першими випробували міцність блискучого й яскравого покриття оновленого спортзалу Житомирської облорганізації УТОГ малюки, які разом з батьками завітали на церемонію його відкриття. Поки дорослі з усмішками на обличчях перерізали червону стрічку, виступали з промовами і виголошували подяки тим, хто найактивніше брав участь у ремонті, діти радісно, не шкодуючи ніг, бігали навкруги.

 

 

Просторий, залитий сонцем спортзал, що ще зберіг хвилюючий запах свіжої фарби, справляв таке приємне враження, що у декого з гостей з інших організацій у промовах проривалися нотки заздрості. А прийшло гостей чимало: голова Житомирського обласного фонду соціального захисту інвалідів В.С. Прушковський, його заступник Я.Ю. Возний, начальник Житомирського відділення «Інва­спорту» Ю.О. Панасюк, представник ЦП УТОГ — редактор газети «Наше життя» Н.М. Каменська, президент Житомирської організації СФГУ Р.Л. Будзінський, заступник директора СТ «Спартак» Б.В. Шевчик, голова Житомирської обласної Ради ветеранів УТОГ Г.П. Люльченко, ветеран УТОГ Л.П. Люлько та інші.

 

 

 

 

Після церемонії відкриття і символічного перерізання стрічки відбулася урочиста частина, на якій голова Житомирської обласної організації УТОГ В.С. Дем’янчук щиро подякував, у першу чергу, нечуючим житомирянам, які безкоштовно, не рахуючись з часом, фактично за місяць виконали великий обсяг робіт. Валерій Станіславович вручив грамоти і грошові премії цим активістам: Федору Заріцькому, Олександ­ру Помінчуку, Роману Будзінському, Сергію Дем’янчуку, Валентину Раззакову, Дмитру Ренькасу, Івану Пугачу, Вік­тору Куксі, Сергію Волощуку, Вікторії Гичці, Ганні Артемчук, Аллі Лемешко, Ігорю Ямбоглу, Григорію Люльченку, Олегу Савчуку, Геннадію Пивоварову, Віктору Розьбизькому.

 

 

 

 

 

 

Однак, було б несправедливо не відзначити значну роль у проведенні цієї роботи самого В.С. Дем’янчука, який не лише ініціював проведення ремонту спортзалу, знайшов для цього кошти і організував працівників організації і нечуючих активістів, а й сам особисто брав безпосередню участь у всіх роботах. Центральне правління УТОГ високо оцінило внесок Валерія Станіславовича у реалізацію цієї важливої ініціативи, нагородивши його Почесною грамотою президії ЦП УТОГ, яку на урочистостях у Житомирі вручила Н.М. Каменська.

 

 

 

 

 

Про те, у якому стані перебував спортзал до початку реконструкції і про хід цих робіт яскраво продемонстрували фотографії на спеціальному стенді, який привернув увагу присутніх. Усі ці фото, як і світлини до цього матеріалу, зробив Олег Савчук.

Молодці, житомиряни! Ви подаєте гарний приклад іншим!

 

 

 

Історична довідка

 

(з виступу голови Житомирської обласної Ради ветеранів Г.П. Люльченка)

 

Спортивний зал УТОГ побудований 1967 року. Вартість його у тодішніх цінах — 101 тис. крб.

У Житомирі з 1964 по 1970 рік працювала головою облвідділу УТОГ М.Ф. Руденко, до якої я й звернувся з пропозицією про побудову спортивного залу.

На той час у кошторисі по Товариству було заплановано будівництво такої споруди в Чернігові, але там не змогли добитись фінансування, оскільки всі гроші йшли на будівництво житла. Руденко домоглася у ЦП УТОГ, щоб ці кошти перевели в Житомир. Коли отримали дозвіл, мені довелося їздити в Москву за проектом спортивного залу. В епоху суцільного дефіциту, для того, щоб отримати будівельні матеріали, М.Ф. Руденко зверталася до тодішнього міністра соціального забезпечення УРСР, двічі Героя Радянського Союзу, легендарного партизанського командира — О.Ф. Федорова.

Враховуючи те, що УТОГ у той час перераховував державі частину від свого прибутку, міністерство пішло нам назустріч і виділило будматеріали. Мені і О.Д. Халамовскому доводилось багато часу приділяти будівництву спортивного залу.

 

 

Коли відбулось його відкриття, тут закипіла спортивна робота, результат якої не забарився. На базі спортивних формувань, які діяли у цьому спортзалі, було підготовлено багато талановитих спортсменів, у тому числі 6 заслужених майстрів спорту. Житомирські волейболісти були 25 разів чемпіонами України. Наші спортсмени виступали за Україну на чемпіонатах колишнього СРСР, Європи, світу, Дефлімпійських іграх і завжди привозили золоті медалі.

Що стосується ремонту, то за 47 років діяльності спортзалу тут через 2—3 роки робили поточний і капітальний ремонт: особлива увага приділялась технічному стану даху, душової, санвузлів, ремонтували підлогу і вікна.

Дуже радий, що у нинішній складний час керівництво Житомирської облорганізації знайшло кошти і кад­ри для проведення чергового ремонту. Щиро дякую голові облорганізації УТОГ — Валерію Станіславовичу Дем’янчуку, за збереження наших славних традицій та активну участь у ремонті спортивного залу.

Інф. «НЖ».газета Наше Життя

Спортзал у Житомирі оновлено!

2014-09-29
На злобу дня / Актуальна тема https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-09/1411705586_dsc_9528_.jpg

Першими випробували міцність блискучого й яскравого покриття оновленого спортзалу Житомирської облорганізації УТОГ малюки, які разом з батьками завітали на церемонію його відкриття. Поки дорослі з усмішками на обличчях перерізали червону стрічку, виступали з промовами і виголошували подяки тим, хто найактивніше брав участь у ремонті, діти радісно, не шкодуючи ніг, бігали навкруги.

газета Наше Життя