Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
  •    ▹ Глухий перекладач жестової мови перекладає прес-конференції мера Портленда  

Глухий перекладач жестової мови перекладає прес-конференції мера Портленда

  09/07/2020     504      Paul    

25-річний Алекс Рябінін — іммігрант з Росії, приїхав в США, коли йому був 21 рік. В даний час одна з його робіт — перекладач мера Портленда Теда Уилера під час міських прес-конференцій. Алекс — глухий з народження, свої переклади він робить за допомогою перекладача, який пише йому, про що говорять і потім переказує інформацію, дуже емоційно жестикулюючи і розповідаючи глухим глядачам про важливі новини.


Алекс Рябінін каже, що «для тих, хто народився глухим, їх мова є візуальною, їх мозок створений для того, щоб мислити візуально». Коли Алекс перекладає для публіки, він використовує виразні жести і міміку, щоб люди могли вловити всі важливі моменти в новинах.

Американську жестову мову Алекс почав вчити в Сіетлі. Коли він освоїв мову, знайомі порадили його задуматися про те, щоб стати перекладачем. У Ванкувері він почав перекладати в школах, лікарнях і судах. Також в березні він став працювати з офісом губернатора штату Орегон Кейт Браун в зв'язку з пандемією COVID-19, повідомляє Oregon Live. Своєю роботою Алекс Рябінін хоче допомогти іншим глухим людям мати доступ до важливої інформації і хоче, щоб оточуючі люди усвідомили, що глухі люди не мають розумових вад.

Джерело: www.slavicsac.comгазета Наше Життя

Глухий перекладач жестової мови перекладає прес-конференції мера Портленда

2020-07-09
Інопреса https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-07/1594283946_portlend_asdl_.jpg 25-річний Алекс Рябінін — іммігрант з Росії, приїхав в США, коли йому був 21 рік. В даний час одна з його робіт — перекладач мера Портленда Теда Уилера під час міських прес-конференцій. Алекс — глухий з народження, свої переклади він робить за допомогою перекладача, який пише йому, про що говорять і потім переказує інформацію, дуже емоційно жестикулюючи і розповідаючи глухим глядачам про важливі новини.
газета Наше Життя