Войти
Закрыть

Від козацьких часів до сьогодення

Освіта / Шкільна сторінка

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва з 10 до 13 жовтня цього року у Черні­вецькому обласному навчаль­но-реабілітаційному центрі №1 було проведено заходи, наповнені грома­дянсько-патріотичним змістом: уроки мужності «Зростаємо патріотами» для учнів початкових класів та «Хоробрі серця» — для учнів 7—12 класів, екс­курсія до Музею воєнної історії краю.

Тут не лише дають дітям знання

Освіта / Шкільна сторінка

Жовківський навчально-реабілітаційний центр І–ІІІ ступенів «Злагода» не тільки дає дітям необхідні знан­ня, але й формує життєво важливі вміння. Звідси і нау­ково-методична проблема Центру: «Формування жит­тєвих компетентностей та комплексна реабілітація уч­нів на всіх етапах становлення особистості засобами інноваційних технологій та методик в умовах навчаль­но-реабілітаційного центру».

Унікальні етнокультури України - 3

Наш відпочинок / Це цікаво

Буковинські села в Чернівецькій області впізнаються відразу: будинки розташовані щільно один до одного, і кожна хата немов змагається з сусідською нарядом і охай­ністю. Буковинці неодмінно білять свої бу­динки і прикрашають їх двома кольорови ­ми смугами. Верхня, розписана орнамента­ми, йде під покрівлею і зорово з’єднує дах зі стіною, нижня, — яскраво червона або си­ня — виконує практичну функцію: захищає низ дому від бруду. Деякі господарі при­крашають будинки пілястрами з химерними капітелями і фарбують стіни між вікнами в яскраві кольори.

Зустріч з представниками Пенсійного Фонду

УТОГ / Не старіють душою ветерани

Хмельницька обласна організація тісно співпрацює з Пенсій­ним фондом м. Хмельницького. 2 листопада в Хмельницькому бу­динку культури УТОГ відбулася зустріч нечуючих з представника­ми Пенсійного фонду. На неї прийшло близько 60 осіб.

​Хочу достукатися до кожного серденька

УТОГ / В організаціях УТОГ

У нашій Кропивницькій територіальній організації УТОГ, як і в інших споріднених осередках, роботи вистачає: до нас звертаються зі своїми проблемами нечуючі люди й ми у міру своїх можливостей стараємося їм допомогти.

Відкриваємо завісу над закуліссям «НЖ»

Святковий настрій

Пам’ятаю, як підлітком вперше прийшла до редакції газети «Наше життя»: разом з мамою ми принесли до друку статтю з фотографіями. Ще тоді мене зацікавив процес створення газети. І дарма, що я його спостерігала лише декілька хвилин — ці враження надовго закарбувалися у пам’яті.

​Не ждать у моря погоды

УТОГ / Не старіють душою ветерани

Ошибается тот, кто думает, что проверка Всеукраинским советом ветеранов УТОГ постановки работы (в том числе в реше­нии социальных вопросов) с ветеранами и пенсионерами в областных организациях — дело вовсе не обязательное. Могу доказать, что это совсем не так. Ведь от качества обслуживания глухих в решении социальных вопросов зависит многое. И если они не получат надлежа­щей помощи в УТОГ, то будут следовать народной поговорке: «Рыба ищет где глуб­же, а человек — где лучше».

Вкусные и полезные зимние салаты: 5 рецептов

Наш відпочинок / Радимо приготувати

Не секрет, что в зимнюю пору нашему организму не хватает витаминов, изобилие которых можно найти летом и осенью. Тем не менее, альтернатива всегда есть. Мы предлагаем вашему вниманию 5 рецептов зимних салатов, ингредиенты для которых есть на прилавке даже в январе.

Наші успіхи у конкурсі «Miss & Mister Deaf Star»

УТОГ / Конкурси

Наразі серед нечуючої спільноти проводяться кілька конкурсів краси — крім офіційного, що відбувається щороку у Чехії, є й інші конкурси: «Miss & Mister Deaf International» («Міс та Містер Інтернаціонал») та «Miss & Mister Deaf Star» («Міс та Містер Глуха зірка»). І це дуже добре, що є ці конкурси (не один, а цілих три!), адже такі змагання краси і талантів надзвичайно сприяють зближенню і взаєморозумінню нечуючих людей з різних куточків світу.

В будущее В прошлое

Навигация