Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Разом заради розвитку

8 травня 2019 року Міжнародний дитячий центр «Артек», який після анексії Криму переїхав до зеленого курортного передмістя Києва — Пущі-Водиці, відчинив свої двері для хлопчиків і дів­чаток з усіх куточків України, зокрема і для дітей з порушеннями слуху. Наразі вони беруть участь у ІV тематичній зміні «Разом заради розвитку», яка триватиме до 28 травня.


До речі, у минулому на території табору був розташований відомчий санаторій, в якому відпочивали навіть президенти України.

На запрошення керівництва МДЦ «Артек» 10 травня на урочисте відкриття табору приїхали голова УТОГ Ірина Чепчина, голова Центральної ревізійної комісії УТОГ Світлана Вергелес та перекладач Леся Шинкаренко. Перед початком заходу керівництво УТОГ встигло оглянути кімнати для проведення занять у гуртках, їдальні (їх у таборі дві), кімнати для дітей, а також обговорити із заступником генерального директора з виховної роботи Сергієм Миколайовичем Коником особливості роботи з глухими дітьми. Не обминули увагою і вожатих, які працюватимуть з вихованцями з порушеннями слуху.


Під час церемонії відкриття табору І.І. Чепчина звернулась до його керівництва з подякою за те, що прийняли наших дітей на відпочинок. Вона підкреслила, що тема зміни — «Разом заради розвитку» — спонукає всіх: і дітей, і дорослих, знаходити спільну мову і вивчати жести для вільного спілкування з глухими людьми.


На цю зміну в МДЦ «Артек» приїхало близько 1000 дітей, з них 134 — з порушеннями слуху. Глухі та слабкочуючі діти розподілені за 5 співдружностями (так зараз називаються загони), а їх вожатими також є особи з порушеннями слуху, педагоги навчальних закладів із знанням жестової мови та перекладачі жестової мови.Отже побажаємо нашим дітям цікавого та змістовного відпочинку, зустрічей з новими друзями і приємних вражень від перебування в «Артеку».
Тетяна КОРНІЄНКО,
інструктор відділу організаційної та видавничої роботи ВА ЦП УТОГгазета Наше Життя

Разом заради розвитку

2019-06-01
Культура глухих / Видатні глухі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-05/1558607576_p1280399.jpg  8 травня 2019 року Міжнародний дитячий центр «Артек», який після анексії Криму переїхав до зеленого курортного передмістя Києва — Пущі-Водиці, відчинив свої двері для хлопчиків і дів­чаток з усіх куточків України, зокрема і для дітей з порушеннями слуху. Наразі вони беруть участь у ІV тематичній зміні «Разом заради розвитку», яка триватиме до 28 травня.
газета Наше Життя