Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

З любов’ю до танців

Амнон з дитинства обожнював мистецтво та захоплювався танцями. Та найбільше захоплення хореографічним мистецтвом, зокрема балетом, почалося відтоді, коли у 10­-річному віці Амнон Дамті побачив по телевізору виступ артистів балету, що надихнув його не просто танцювати, а передавати через танець свої відчуття. Хоча хлопець не міг чути музику, він відчував її серцем.

 

У 15 років Амнон приєднався до групи глухих танцюристів, яка була унікальним явищем в Ізраїлі. Завдяки величезному таланту він став провідним танцівником.

Зо два десятки років минуло з дня випадкової зустрічі танцюристів Джилл і Амнона. Джилл швидко вивчила жестову мову — задля того, щоб спілкуватися з Амноном. І пара поєднала свої життєві долі не лише в особистому житті, створивши сім’ю та народивши двох дітей, а й створивши унікальне танцювальне шоу «Два світи». За словами пари, це танцювальне шоу — поєднання не лише двох стилів танцю — акробатики та балету, а й поєднання двох світів — світу тиші та світу звуків.

Їх танцювальне шоу — популярне в усьому світі та здобуло визнання серед багатьох цінителів мистецтва.

У 1990 році Амнон став «Кращим глухим танцюристом світу» на думку Галлодетського університету для глухих у Вашингтоні. Того ж року Амнон Дамті разом зі своїм шоу виступив у Білому домі для президента США Джорджа Буша.

Амнон говорить: «Якщо ви вирішили танцювати або виступати перед публікою, то для вас не існує меж — можливо все!».

 

М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

З любов’ю до танців

2017-06-07
Культура глухих / Видатні глухі https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-06/1496850096_amnon-damti.jpg

Амнон з дитинства обожнював мистецтво та захоплювався танцями. Та найбільше захоплення хореографічним мистецтвом, зокрема балетом, почалося відтоді, коли у 10-­річному віці Амнон Дамті побачив по телевізору виступ артистів балету, що надихнув його не просто танцювати, а передавати через танець свої відчуття. Хоча хлопець не міг чути музику, він відчував її серцем.

газета Наше Життя