Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Творчість без кордонів і обмежень

Про які культурні здобутки можна казати у нинішніх умовах? Клуби зачинені, всі домують, спілкуючись лише в чатах та за відеозв’язком — чи до розвитку культури тут?

Але наш невгамовний і талановитий народ доводить, що сидячи вдома на карантині можна займатися творчістю і навіть реалізовувати міжнародні проєкти! Ще на початку карантину п’ятеро молодих українців буквально зірвали соціальні мережі відео з жестовим виконанням пісні «Ты знаешь, так хочется жить!». Всі вони — із Запоріжжя, але зараз три дів­чини живуть за кордоном. У той час, як інші розгублено спостерігали за поширенням пандемії, вони вирішили разом створити ролик з піснею на актуальну і життєво важливу тему. Кожен вивчив і виконав шматочок пісні, знімав себе сам, а потім всі фрагменти об’єднали разом — це вже справа монтажу.

Про роботу над кліпом ми розпитали Дмитра Петєліна, директора Запорізького ОБК УТОГ, який також взяв активну участь у створенні ролика.

— Дмитре, чому саме ця пісня?

— Відверто кажучи, спочатку планувалося взяти пісню українською мовою, але у процесі відбору зупинилися саме на цій.

— А кому належить ідея створення кліпу? Хто взяв участь у її реалізації?

— Ідея виникла у Свєти Ганзюк-Іванової. Вона родом із Запорізької області, але вийшла заміж і живе в Іспанії. Саме вона вирішила запропонувати своїм подругам записати кліп з піснею. А серед її подруг — Яна Луценко, яка родом із Запоріжжя і живе у Франції, та Інна Касай — теж наша землячка, яка зараз в Австрії, а також Таня Шкутенко — жителька Запоріжжя, як і я.

— Хто займався монтажем і оформленням кліпу?

— Свєта та Інна цілу ніч працювали над кліпом — робили монтаж, вставку титрів, пошук відповідного відео для монтажу між нашими виступами з фраг­ментами пісні. Обговорення під час роботи над цим кліпом було дуже активним — хоч вдень, хоч вночі. Результат виможете побачити на https://youtu.be/EUBjmCuS3gQ.

— Мабуть, ви отримали багато відгуків…

— Коли я виклав відео в Ютубі, то несподіваною приємністю став коментар до цього відео від автора і виконавця цієї пісні Геннадія Селезньова — соліста групи «Рождество». Він написав: «Спасибі вам, друзі! Щастя і здоров’я бажаю вам від душі. Тримаймося разом!»

— Дякуємо вам і бажаємо нових цікавих ідей!
Інформація «НЖ»газета Наше Життя

Творчість без кордонів і обмежень

2020-05-08
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2020-04/1587904259_klip-ty-znaesh.jpg Про які культурні здобутки можна казати у нинішніх умовах? Клуби зачинені, всі домують, спілкуючись лише в чатах та за відеозв’язком — чи до розвитку культури тут? Але наш невгамовний і талановитий народ доводить, що сидячи вдома на карантині можна займатися творчістю і навіть реалізовувати міжнародні проєкти! Ще на початку карантину п’ятеро молодих українців буквально зірвали соціальні мережі відео з жестовим виконанням пісні «Ты знаешь, так хочется жить!». Всі вони — із Запоріжжя, але зараз три дів­чини живуть за кордоном. У той час, як інші розгублено спостерігали за поширенням пандемії, вони вирішили разом створити ролик з піснею на актуальну і життєво важливу тему. Кожен вивчив і виконав шматочок пісні, знімав себе сам, а потім всі фрагменти об’єднали разом — це вже справа монтажу.
газета Наше Життя