Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Світ по частинах»

Таку назву мав цікавий та пізнавальний проект, у якому взяли участь члени Терно­пільської обласної організації УТОГ, яким пощастило у рамках цього проекту відвіда­ти сусідню країну — Польщу.

До української групи у складі Еріка Скрин­ника, Михайла Сидорчука, голови Терно­пільської обласної організації ВГОІ «УТОГ» Надії Коцовської учасники відбиралися простим та прозорим методом: з урахуван­ням можливості подальшого використання ними набутих знань, вмінь та навичок у ро­боті з нечуючою молоддю в ОБК УТОГ.

На запрошення польської сторони у про­екті, крім групи з України, взяли участь представники таких країн, як Греція, Палестина, Австрія і, звичайно, Польща.

Варто відзначити, що авіапереліт, про­живання, харчування — все було проплаче­но польською стороною з коштів Євросою­зу, а участь у проекті була безкоштовною.

Учасники проекту з першого дня мали можливість побачити визначні місця міста Познань та помилуватися краєвидами Пів­нічної Польщі.

Кожна з країн презентувала свою націо­нальну культуру, зокрема учасники проек­ту презентували підготовлені заздалегідь ігри для молоді.

Як зазвичай у таких проектах, розпоря­док дня, проведення лекцій, семінарів, ігор, робота в групах та інші заходи були запла­новані похвилинно.

Безцінний досвід,набутий під час таких зу­стрічей, є великою допомогою в роботі з не­чуючими, який можна використовувати для підготовки цікавих заходів. Це як «ковток сві­жого повітря», яким можна надихати інших.

Отже, підсумками проекту було отри­мання нових навичок та умінь, розроблен­ня настільної гри для нечуючих, яка, як ми сподіваємось, побачить світ вже ближчим часом, а також отримання сертифікату про набуті знання.

Повернувшись додому, плануємо по­жвавити роботу з молоддю, зацікавлюю­чи її життям нашого Товариства — навчати новому, не цураючись свого.
Е. СКРИННИК,
в.о. директора Тернопільського ОБК УТОГ
газета Наше Життя

«Світ по частинах»

2018-05-15
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-05/medium/1526187512_img_20180411_104546.jpg

Таку назву мав цікавий та пізнавальний проект, у якому взяли участь члени Терно­пільської обласної організації УТОГ, яким пощастило у рамках цього проекту відвіда­ти сусідню країну — Польщу. До української групи у складі Еріка Скрин­ника, Михайла Сидорчука, голови Терно­пільської обласної організації ВГОІ «УТОГ» Надії Коцовської учасники відбиралися простим та прозорим методом: з урахуван­ням можливості подальшого використання ними набутих знань, вмінь та навичок у ро­боті з нечуючою молоддю в ОБК УТОГ.

газета Наше Життя