Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Відбувся студентський «квест»На захід, приурочений до Міжнародного тижня глу­хих в Україні, на студентський «квест» у Київсько­му коледжі легкої промисловості зібралася молодь з різних навчальних закладів м. Києва.

Директор коледжу Ганна Щуцька привітала гостей, що були запрошені на свято: голову Українського товари­ства глухих Ірину Чепчину, представника Міністерства освіти і науки України Нелю Нагорну, керівника Київської організації УТОГ Михайла Левицького, представника ООН в Україні Рупмані Чхетрі (Індія), яка прибула з мі­сією моніторингу стану справ з ратифікації Конвенції з прав осіб з інвалідністю, та представника ООН Марину Лебідь.

Ганна Щуцька запросила на сцену Ірину Чепчину, яка поділилася чудовими враженнями про XXIII Дефлімпійські ігри, про гордість держави — наших нечуючих спортсме­нів, які вибороли друге місце у світі і серед яких є двад­цять студентів та випускників ККЛП.

Студентство привітали представники Міністерства осві­ти і науки України. Приємним моментом було звернення від представника Міністерства жестовою мовою. Це були слова, що спонукали до творчості, навчання та здійснення власних мрій і бажань.Голова Київської організації УТОГ Михайло Левицький побажав молоді навчатися тільки на відмінно, щоб дійсно бути у майбутньому конкурентоспроможними на сучасно­му ринку праці та подякував адміністрації коледжу за під­тримку та розуміння спільноти глухих.

Актори театру міміки та жесту УТОГ «Райдуга» подару­вали чудові творчі номери, серед них — пантоміма «Жит­тя».

У той же день відбулися «квест»-змагання між команда­ми студентів різних навчальних закладів.

Інформація з сайту 
Київського коледжу легкої промисловостігазета Наше Життя

Відбувся студентський «квест»

2017-10-17
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507887499_dsc_4556.jpg

На захід, приурочений до Міжнародного тижня глу­хих в Україні, на студентський «квест» у Київсько­му коледжі легкої промисловості зібралася молодь з різних навчальних закладів м. Києва. Директор коледжу Ганна Щуцька привітала гостей, що були запрошені на свято: голову Українського товари­ства глухих Ірину Чепчину, представника Міністерства освіти і науки України Нелю Нагорну, керівника Київської організації УТОГ Михайла Левицького, представника ООН в Україні Рупмані Чхетрі (Індія), яка прибула з мі­сією моніторингу стану справ з ратифікації Конвенції з прав осіб з інвалідністю, та представника ООН Марину Лебідь.

газета Наше Життя