Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Молоді науковці Миколаївщини

За ініціативи Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ  «Університет «Україна» відбувся освітній форум з міжнародною участю «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберга.

 

Нечуючі студенти на освітньому форумі з міжнародною участю
«Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» з директором А.М. Старєвою
та перекладачем Т.І. Мисніковою

 

У рамках форуму відбувся «Відкритий простір» Університету «Україна» — «Шляхи інтеграції молоді в суспільство», учасниками якого стали науковці, педагоги, студенти, керівники органів місцевого самоврядування, відділів освіти, керівники ВНЗ, ПТНЗ, інтернатних закладів.   

Учасників форуму привітала А.М. Старєва, директор Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна», кандидат педагогічних наук, доцент. Говорячи про роль держави і суспільства у підтримці сучасної молоді, Анна Михайлівна акцентувала увагу на тому, що суспільно важливим питанням, яке потребує вирішення на державному рівні, є навчання, соціалізація й самореалізація молодої людини з обмеженими можливостями. Саме Відкритий Міжнародний Університет розвитку людини «Україна» перебуває сьогодні в авангарді розбудови тотального безбар’єрного середовища, маючи багаторічний напрацьований педагогічний досвід інклюзії.

Виступ А.М. Старєвої стосовно навчання та соціалізації молодої людини з обмеженими можливостями супроводжувався слайдами з фото нечуючих студентів Миколаївщини. Крім фото, було підготовлено біографічний матеріал про кожного студента з порушеннями слуху, який зараз навчається в Університеті «Україна».

На заключній частині виступу А.М. Старєва запросила на сцену присутніх на форумі нечуючих студентів: О. Чаленка, В. Натальчука, С. Коноваленка, А. Онищенка, Д. Бодачова, В. Корепанова. Перекладач Т.І. Миснікова представила кожного студента, коротко розповіла про їхні спортивні заслуги.

Директор подякувала хлопцям за присутність на форумі та вручила подарунки.

Олександр Звірський виступив з піснею про Україну в жестовому виконанні. Пісня супроводжувалася фотопрезентацією, виготовленою особисто Олександром.

Крім цього, студенти магістратури В. Натальчук, Ю. Павленко, О. Чаленко підготували  наукові статті із тематики своїх дипломних робіт, які публікуватимуться в науковому збірнику форуму, що відбувся в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна».

 

Інформація Миколаївської ТО УТОГ.газета Наше Життя

Молоді науковці Миколаївщини

2017-07-08
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-07/1499250605_molod-naukovc-mikolayivschini.jpg

За ініціативи Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ  «Університет «Україна» відбувся освітній форум з міжнародною участю «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберга.

газета Наше Життя