Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Усі були налаштовані на перемогу

28 травня 2017 року нечуюча спільнота Львівщини зібралася з нагоди проведення обласного конкурсу «Ігри патріотів УТОГ».

 

Сонячна погода та чудовий настрій учасників, журі та груп підтримки сприяли успішному проведенню цього популярного  заходу. Під час його відкриття голова обласної молодіжної організації УТОГ М. Булатов оголосив склад команд-учасниць, ознайомив усіх з умовами конкурсу та провів жеребкування.

 

 

 

 

 

У конкурсі взяли участь такі команди: «Ангели», «Леви», «Броди», «Карпати», «Богатир». Змагання відбулося на території школи-інтернату імені М. Покрови. За його проведенням спостерігало компетентне журі у складі: Почесного члена УТОГ П. Воронка, голови Спілки глухих художників Львівщини О. Думинця та голови обласної молодіжної організації УТОГ М. Булатова.

 

Усі команди були налаштовані на перемогу. Проте з кожним конкурсним випробуванням збільшувався шанс лише для однієї команди. Після обговорення і підбиття підсумків було оголошено переможця, яким стала команда «Ангели».

Команди-учасники отримали подарунки та грамоти від голови Львівської обласної організації УТОГ В.В. Балдиги, а команда-переможниця «Ангели» була нагород­жена кубком та медалями.

 

Дякуємо всім за участь у конкурсі, а особ­лива подяка —  В.В. Балдизі за надану фінансову підтримку у проведенні цих цікавих змагань. 

 

Н. ПІДГАЙНА, директор Львівського ОЦКіД УТОГгазета Наше Життя

Усі були налаштовані на перемогу

2017-07-06
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-07/1499250300_20170528_170045.jpg

28 травня 2017 року нечуюча спільнота Львівщини зібралася з нагоди проведення обласного конкурсу «Ігри патріотів УТОГ».

 

газета Наше Життя