Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Почути очима

Один з найпопулярніших пісенних конкурсів Європи став ближчим до людей з порушеннями слуху. Спеціально для них пісня «Time» групи O. Тorvald була перекладена жестовою мовою.

 

 

Знаменитий пісенний конкурс Європи — це дійсно значна подія. Подія, що завжди є святом емоцій для сотень мільйонів глядачів по всьому світу, але, на жаль, не для людей з порушеннями слуху...

Але суспільство здатне змінити цю ситуацію. В Україні одним з перших кроків для змін стала ідея соціальної ініціативи агентства Saatchi&Saatchi — створити ролик, де пісня «Time» представників на пісенному конкурсі від України — гурту O. Тorvald, була б повністю виконана міжнародною жестовою мовою. Ідея знайшла резонанс та швидко перетворилася зі слів у презентації в цілу команду небайдужих людей, що зібралися та втілили її у життя.

Від самого початку проект підтримувало і надихало Українське товариство глухих. Завдяки УТОГ був знайдений талановитий нечуючий актор Iгор Малік, а партнеркою головного героя у відео стала неймовірно чуйна Ніка Прохорчук, волонтер та акторка, яка раніше вже записувала пісні жестовою мовою.

Втілення проекту на знімальному майданчику та в студії стало можливим завдяки професійній роботі режисера Володимира Журавкіна, оператора Сергій Моргунова, командам 23\32 films та WizardPost.

У найвідповідальніший момент до соціальної ініціативи приєдналася «Укрпошта». Адже зміни, що відбуваються з національним оператором та нова платформа «Здатні дивувати», були близькими до головної ідеї проекту: емоції повинні бути доступні всім.

Не зважаючи на те, що виконання пісні жестовою мовою в рамках пісенного конкурсу — поки що непоширене явище, вся команда проекту вірить, що ініціатива буде підтримана багатьма і пісень у такому виконанні буде набагато більше не лише в Україні, але й за її межами.

 

Підготувала М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

Почути очима

2017-05-24
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-05/1495197200_igor-malik.jpg

Один з найпопулярніших пісенних конкурсів Європи став ближчим до людей з порушеннями слуху. Спеціально для них пісня «Time» групи O. Тorvald була перекладена жестовою мовою.

газета Наше Життя