Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Час «Ворушити звивинами»!

29 квітня у Культурному центрі УТОГ відбувся Всеукраїнський молодіжний конкурс КВК «Воруши звивинами». Особливо хвилюючим цей конкурс був для Молодіжної ради УТОГ, адже молодь самостійно взялася за його організацію… Як все було — читайте далі.

 

 

Передісторія

 

Ідея виникла ще під час Форуму молоді у квітні минулого року, коли йшло обговорення питання, хто ж представлятиме Україну на ІІ Міжнародному фестивалі «Молодь грає в КВК» у Мінську (Білорусь). І під час «Ігор патріотів» уже минулого року Марина Іваненко провела невеличкий розважально-інтелектуальний конкурс «Воруши звивинами», переможці якого й представляли УТОГ у Мінську. Команда «Сусіди» у складі Марини Іваненко, Дмитра Петеліна, Михайла Булатова, Анни Козирєвої та Наталії Куралової повернулася не лише з приємними враженнями, а й з титулом «Краща чоловіча роль», яку здобув львів’янин Михайло Булатов.

Згодом, після загального обговорення, було вирішено, що варто і в УТОГ провести власний конкурс КВК.

 

 

Як все було…

 

Звичайно ж, хочеться, забігаючи наперед, подякувати всім, хто підтримав Молодіжну раду, а саме: Центральному правлінню УТОГ, Культурному центру УТОГ та всім-всім, хто доклав зусиль та допоміг молоді у цьому починанні. Щира подяка й головам обласних організацій УТОГ за те, що допомогли реалізувати цю ідею, сформували свої команди, дали їм можливість підготуватися, знайти реквізит тощо… Вього надійшло 15 заявок на участь у конкурсі, а змогли взяти у ньому участь 12 з них. На жаль, три заявлені команди — із Запоріжжя, Закарпаття та Івано-Франківська — з різних причин не приїхали.

Молодіжна рада у складі Марини Іваненко, Михайла Булатова, Вікторії Стрижевської, Дмитра Петеліна та автора статті активно готувалася до заходу, продумуючи всі деталі. Особлива подяка Михайлу та Марині, котрі вклали в цю справу не тільки свій час, а й свою душу, намагаючись зробити все якомога цікавішим для молоді.

 

 

Час «Ворушити звивинами»!

 

З самого ранку 29 квітня всі 12 команд: з Вінниці, Дніпра, Житомира, Одеси, Херсона, Львова, Харкова, Чернігова, Сум, Полтави та 2 команди з Києва, готувалися у Культурному центрі, де відбулися жеребкування, постановка виходів, роз’яснення конкурсів, генеральна репетиція…

 

Конкурсна програма складалася з таких завдань: «Візитка», «Смішинка за смішинкою», «Великі коментатори», «Конкурс капітанів» та «Домашнє завдання». Кожна команда була яскравою, відрізнялася від інших своєю «родзинкою», ідеєю, жартами! Ой як непросто було членам журі: Ірині Чепчиній, голові УТОГ, голові журі; Василю Стьопкіну, заслуженому артисту України; Михайлу Булатову, лідеру Львівської молодіжної ради УТОГ; Анатолію Куралову, керівнику студії «Q-dezign» та автору статті! Адже їм треба було не лише насолоджуватися жартами, а й оцінювати їх.

 

 

 

Кращими з кращих стали…

 

За підсумками журі, які, до речі, співпали і з думкою залу, беззаперечним переможцем стала команда зі Львова «Хулігани» у складі Юрія Турчиняка, Олександра Гаця, Романа Єванова. Хлопці з першого виходу на сцену підкорили і глядачів, і журі своєю енергійністю та емоційністю, не залишивши байдужими нікого!

Окрім жаданого першого місця, були визначені переможці ще у трьох почесних номінаціях. Відзнакою за кращу жіночу роль була нагороджена Юлія Поляк з чернігівської команди «Зажигалочки», «Краща чоловіча роль» дісталася Віктору Коротовському з команди «Піратики» (м. Харків), а «Кращим жартівником» була визнана Анна Козирєва з дніпровської команди «Інтерни».

Вітаємо переможців! Беззаперечно, конкурс пройшов успішно, тож сподіваємось на нову зустріч наступного року!

 

Юлія Поляк, володарка титулу «Краща жіноча роль»: «Конечно, перед конкурсом мы волновались, но благодаря поддержке друзей наше выступление прошло хорошо, всем понравились «зажигательные» девчонки из Чернигова, ведь недаром наша команда называлась «Зажигалки». В этом конкурсе я принимала участие впервые и получила массу положительных эмоций. Встретила много знакомых и завоевала титул «Лучшая женская роль»! И было очень приятно и неожиданно видеть, что мнение зрителей и жюри совпало, когда зрители указывали именно на «девочку с косичками», достойную получить это звание. Я еще и по сторонам посмотрела: есть ли кто-то еще из участников с косичками? Не поверила сразу, что это я! Спасибо еще раз всем, что поддержали меня и мою команду! Всем шлю воздушные поцелуи!»

 

Анна Козирєва, переможниця у номінації «Кращий жартівник»: «Несмотря на предыдущий опыт участия в КВН в Минске, где я представляла сборную Украины, все равно жутко волновалась, особенно перед выходом на сцену. Тем более выступала в новом амплуа — капитана команды «Интерны». Спасибо членам моей команды — Ларисе Цегельник и Игорю Ревенко, они очень поддержали меня. Сложно сказать, была ли для меня ожидаемой победа в номинации «Лучший шутник», но когда я услышала свою фамилию, испытала бешеную радость, ведь я так хотела этой победы! Хотела — и получила».

 

Віктор Коротовський, володар титулу «Краща чоловіча роль»: «Наша команда: я, Елена Белая и Евгения Никитенко, долго сомневалась, ехать на конкурс или нет. Когда решились — оказалось, что уже нет билетов из-за приближавшихся майских праздников. Мы очень переживали. У нас было мало репетиций, но мы все же подготовились благодаря сотрудникам нашего Харьковского ОДК УТОГ. Команда сформировалась за два дня, потому что мы доверились друг другу и своему опыту. Мы даже в поезде репетировали, по пути в Киев, а билеты нашлись благодаря моим родным. Киев встретил нас отлично. Мы были рады увидеть знакомые лица. Но волнение перед выступлением на конкурсе не проходило, ведь нам предстояла борьба с 12 регионами! Старались, поддерживали друг друга, веселили других и сами смеялись. Выступили на ура! И вот финал, награждение… «Лучшая мужская роль» — у меня. Я не думал о победе, а хотел, чтобы зрители просто запомнили Харьков, чтобы знали наши таланты. У меня были предположения, кого будут награждать, но я был уверен, что это точно буду не я. Ведь до этого я никогда не побеждал в Киеве. И тут — назвали мое имя. Я сделал смешную гримасу, чтобы организаторы и зрители не пожалели, что выбрали именно меня, чтобы еще раз посмеялись и получили позитивные эмоции. Правда, не верил в свою победу, был в шоке, руки дрожали… И я был самым счастливым человеком в тот момент. Старался пожать всем руку, а девочек обнять. Спасибо огромное нашей команде за поддержку. Спасибо родным, что помогли нам поехать. Спасибо всем, кто смотрел наши номера и болел за нас. И спасибо всем молодежным лидерам за организацию КВН, за незабываемые эмоции и за эту победу! Я получил массу впечатлений и позитива. Спасибо всем за теплый прием!»

 

Команда переможців — «Хулігани» зі Львова: «Ми, команда «Хулігани», не можемо повірити, що перемогли у конкурсі «Воруши звивинами», бо розраховували на місце десь всередині. Хочемо подякувати Михайлу Булатову за те, що він нас підготував та навчив усьому. І окрема подяка — Молодіжній раді УТОГ за цей конкурс. Було цікаво та дружньо! Впевнені, що це не останній конкурс КВК!».

 

 

Фото Р. ГЕЦКО

М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

Час «Ворушити звивинами»!

2017-05-24
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-05/1495196394__dsc5128.jpg

29 квітня у Культурному центрі УТОГ відбувся Всеукраїнський молодіжний конкурс КВК «Воруши звивинами». Особливо хвилюючим цей конкурс був для Молодіжної ради УТОГ, адже молодь самостійно взялася за його організацію… Як все було — читайте далі.

газета Наше Життя