Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Разом і молодь, і ветерани

Напередодні Дня святого Валентина команда Київської молодіжної організації нечуючих (КМОН) організувала та провела святковий вечір, присвяченій цій даті.

 

 

До речі, не лише для молоді, а й для ветеранів УТОГ! Незважаючи на те, що це був похмурий робочий день, зал на другому поверсі Культурного центру УТОГ був ущерть заповнений глядачами — ветеранами УТОГ та студентами 1 курсу ПТУ № 26, які прийшли на захід завдяки своїй перекладачці жестової мови — Т.О. Сосновій.

До програми вечора було включено все, що можна було придумати: розповідь про виникнення цього свята, різноманітні ігри, цікава вікторина, показ короткометражного відео, зворушлива лекція, майстер­класи… І навіть Купідон прилітав!

Нікому не давали нудьгувати харизматичні ведучі — В. Зварич і Т. Пахомова, а родзинкою вечора стало жартівливе відео про стосунки між закоханими, яке презентував Купідон (його роль зіграла Т. Корнієнко). У головних ролях на відео були Т. Ковальська та В. Зварич, зняла та змонтувала це аматорське відео команда КМОН.

 

 

 

 

Після відеопоказу відбулася презентація веселої вікторини для перевірки знань про жіночу природу. При проведенні вікторини несподівано розгорнулась неформальна боротьба між командою ветеранів та командою студентів від ПТУ № 26, на краще знання струн жіночої душі. Звичайно, перемогла дружба.

На сцені також проводились кілька цікавих ігор, переможці отримували солодкі подарунки. Розкажемо про одну гру: на сцену запрошуються жінка і чоловік, їм дається величезне яблуко, все втикане сірниками, наче їжак голками. Правила прості: говорять по черзі комплімент і витягують сірник. Той, хто придумає найбільшу кількість неповторюваних компліментів — той і виграв! Ой, як непросто було! Навіть глядачі включились у роботу — допомагали підказками.

 

 

 

Під кінець, коли вже здавалось, що розважальний арсенал вже вичерпаний — на сцену вийшов відомий лектор КЦ УТОГ Ростислав Чарновський, який розповів зворушливі історії про кохання. Доповнила любовні історії одна пенсіонерка, попросивши прочитати на жестовій мові надзвичайний лист від анонімної дівчини про кохання без відповіді, надрукований на останній сторінці газети «Наше життя» (№ 39 за 2015 рік).

 

 

Підсумком вечора стали слова голови Київської ТО УТОГ Н.Д. Дяченко: «Це свято присвячене не лише молодим закоханим, а й ветеранам, які пережили Голодомор, Велику Вітчизняну війну, розпад Союзу, нелегкі часи 90­х… Саме кохання, здатність любити подружжя, дітей, родину — робить людину щасливою і дає змогу пройти нелегкий життєвий шлях». Крім того, Надія Дмитрівна роз’яснила, з яких питань можна звертатися до неї, коротко розповіла про роботу Київської організації УТОГ.

Після закінчення вечора Тетяна Пахомова провела майстер­клас з виготовлення паперових виробів, всередині яких був солодкий сюрприз.

 

Команда КМОН.

 

Більше фото — на сайті КЦ УТОГ (https://www.i­deaf.com.ua/2016/02/10/do_dnya_zakohanih_foto/)

 газета Наше Життя

Разом і молодь, і ветерани

2016-03-29
Культура глухих / Молодіжна сторінка https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2016-03/1459062489_izobrazhenie-209.jpg

Напередодні Дня святого Валентина команда Київської молодіжної організації нечуючих (КМОН) організувала та провела святковий вечір, присвяченій цій даті.

 

газета Наше Життя