Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Наша столиця стала творчою майстернею

Щороку, починаючи з 2003-го, збираються глухі та слабкочуючі художники з різних країн Європи на Міжнародний пленер нечуючих художників «R+Я».

Недаремно символом цього заходу є дві літери «Я», які ніби повернулися обличчям одна до одної та символізують братерство, повагу, взаємодопомогу, співчуття та любов.

У 2017 році Київська спілка нечуючих художників «На­тхнення», яку очолює Олексій Нашивочніков, прийняла від білоруських художників естафету на проведення пле­неру і спільно з Українським товариством глухих вперше організувала ХVІ Міжнародний пленер нечуючих художни­ків «R+Я» «Київські каштани», який відбудеться з 21 до 30 травня 2018 року у м. Києві.


21 травня Київ гостинно зустрів його учасників. Крім представників України (кияни Олексій Нашивочніков, Ми­хайло Поплавко, Євген Фіненко, Леся Шевченко, Євгенія Коляденко та львів’янин Олег Думінець), у цьому цікавому мистецькому заході взяли участь Дмитро Винага (Молдо­ва), Андрій Ігнатенко, Маріанна Чакілєва, Олександр По­котило (всі — з Білорусі), Санта Кесенфелде і Робертс Ке­сенфелдс з Латвії, Анатолій Мікляєв з Росії.

Протягом 10 днів, до 30 травня, учасників пленеру чекає цікава програма, яка передбачає мандрівку історичними місцями Києва і роботу за мольбертами на свіжому пові­трі, на природі.

У програмі — екскурсії з метою відвідання Подолу, Софії Київської, Музею історії Києва, Киево-Печерської Лаври, Музею народної архітектури і побуту України в Пирогово…

Вже побували художники у найвідоміших київських му­зеях — Національному художньому музеї України, Київ­ській картинній галереї та Національному музеї імені Бог­дана та Варвари Ханенків.

На другий день вони побували на пленері у Національ­ному ботанічному саду імені М.М. Гришка. Попереду ще багато таких цікавих творчих заходів, адже наша древня столиця у ці сонячні травневі дні — це суцільна творча ло­кація!

Роботи нечуючих художників, які будуть створені ними під час пленеру, можна буде побачити на творчій виставці, яка відбудеться в Культурному центрі УТОГ 29 травня. Відкриття виставки — о 16 годині, а для спіл­кування з учасниками пленеру приходити можна вже о 14 годині.

Запрошуємо всіх на виставку!
Інф. «НЖ»
газета Наше Життя

Наша столиця стала творчою майстернею

2018-05-29
Культура глухих / Мистецтво глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-05/medium/1527574861_dscf7259.jpg

Щороку, починаючи з 2003-го, збираються глухі та слабкочуючі художники з різних країн Європи на Міжнародний пленер нечуючих художників «R+Я». Недаремно символом цього заходу є дві літери «Я», які ніби повернулися обличчям одна до одної та символізують братерство, повагу, взаємодопомогу, співчуття та любов.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ