Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

«Погані хлопці» Михайла Булатова

  25/10/2017     1 442      Admin    

23 вересня у Львові, в кінотеатрі «Сокіл» ніде було яблуку впасти. Тут відбулася цікава подія, приурочена до Міжнародного дня глухих — прем’єра фільму «По­гані хлопці» нечуючого молодого активіста, спортсмена та просто красеня Ми­хайла Булатова.


«Ідея зняти цей фільм у мене виникла досить давно, — розповідає Михайло Бу­латов, режисер та сценарист «Поганих хлопців». — З дитинства я цікавився та за­хоплювався кінематографом. Навіть кіль­ка разів починав писати сценарії, але не доводив їх до кінця. Гарним поштовхом та мотивацією для мене стала перемога на­шої львівської команди «Погані хлопці» на Всеукраїнському конкурсі КВК «Воруши звивинами» у Києві, яку я підготував та для якої поставив сценки. Повернувшись з Ки­єва, одразу засів за сценарій, який напи­сав за 4 дні. Хотілось створити щось весе­ле, комедійне та позитивне…».

Михайло розповідає, що до участі у фільмі було залучено 22 актори не лише зі Львова, а й з інших міст. Практично не ви­никало проблем з підбором акторів, адже знятися у фільмі — це мрія багатьох!

«Я одразу погодився взяти участь у зйомках, — розповідає львів’янин Юрій Турчиняк. — Ще з дитинства у мене була мрія стати актором та зніматися у стрічках. І ось мрія здійснилася! Сам цей процес ме­ні дуже подобається: ми збиралися разом, обговорювали сцени, ролі тощо. Бо навіщо вдома сидіти — треба робити життя цікаві­шим! Так, праця над фільмом була нелегка, викладалися сповна, але все це не так важ­ливо. Найбільш важливо те, що герої філь­му спілкуються нашою рідною мовою — жестовою. Чи багато зараз таких фільмів? Так, є стрічки з субтитрами, але їх дивитися не так цікаво, як з жестовою мовою».

«Знімальний процес — нелегкий, — роз­повідає Михайло Булатов. — По-перше, треба було домовлятися з усіма актора­ми про місце й час зустрічі, аби вони мог­ли відкласти свої справи та приділити час зйомкам. Та й уявіть собі: один знімальний день — це дві-три хвилини у фільмі! Пра­цювали з 9 ранку до 8 вечора, перезнімали дублі тощо… Якщо хтось з акторів хворів — переносили роботу над фільмом на інші дні. Загалом зйомки продовжувались мі­сяць, а ще 36 днів тривала робота над мон­тажем. Отже, 66 днів ми працювали над «Поганими хлопцями».

«Бувши актором фільму, я отримав ціка­вий та новий досвід, — ділиться думками Михайло Тадра. — Сподобалося обгово­рення деталей сюжету, доповнень… Що мені найбільш запам’яталось? Поїздки до села, де ми знімали фрагменти. Там поба­чили справжнє сільське життя та домашніх тварин: корів, свинок, курочок… Для місь­кого жителя це вдивовижку. Загалом було цікаво — є що згадати».

«Хочу подякувати Михайлу Булатову за прекрасну можливість знятися у «Пога­них хлопцях, — додає Юрій Турчиняк, — і я із задоволенням братиму участь у нових фільмах, бо для мене бути актором — це не лише хобі — це мрія, і я хочу продовжу­вати розвивати себе у цій справі, яка при­носить мені задоволення».

«Ще хочу сказати, що особисто для мене робота над стрічкою була дуже важкою, — ділиться думками Михайло Булатов, — я й писав сценарій, був і режисером, і актором, і оператором, і постановником, і займався монтажем… Ще й був спонсором. І я дуже вдячний усім моїм друзям, дружині, родині та всій знімальній групі, котрі підтримували не лише морально, а й фінансово. Окрема подяка — меру міста Львова Андрію Садо­вому за безцінну допомогу та підтримку».

Прем’єру фільму можна назвати доволі успішною, адже прийшло близько 300 чо­ловік, тому фільм показували у два сеан­си! І приємно, що Львівська міська влада не залишилась осторонь цієї масштабної події: за високі моральні цінності, творчу майстерність, ініціативність, вагомий вне­сок у розвиток українського кіномисте­цтва та з нагоди Міжнародного дня глухих подяками мерії були відзначені: Христина Акініна — акторка, учасниця художньої са­модіяльності Львівського центру культури і дозвілля УТОГ; Михайло Булатов — го­лова Молодіжної ради Львівської облас­ної організації УТОГ, актор, учасник ху­дожньої самодіяльності Львівського ЦКіД УТОГ; Олексій Волчок — актор, учасник ху­дожньої самодіяльності Львівського ЦКіД УТОГ. Інші актори теж не залишились без відзнак міського голови — їх заохотили грошовими преміями.

ВІДГУКИ ГЛЯДАЧІВ ПІСЛЯ ПРЕМ’ЄРИ «ПОГАНИХ ХЛОПЦІВ» У ЛЬВОВІ:

  • «Для першого разу фільм знятий чу­дово! Багато смішних моментів. Пиша­юся, що цей фільм наш, львівський!».

  • «Нам дуже сподобалася ваша ак­торська команда! Ви молодці! Чекаємо на продовження».

  • «Враження від фільму позитивні! Актори показали себе справжніми про­фесіоналами, бо погоджувалися на такі сміливі вчинки заради цікавого сюжету! Одна невеличка підказка — додайте ще дівчат на головні ролі».

  • «Отримала задоволення від жесто­вої мови — у фільмі всі вільно володіють нею, це справляє приємне враження. Знаю, що це дебютна робота, є неве ­личкі моменти, які, я впевнена, у май­бутньому будуть виправлені, а загалом — чекаємо продовження. Дякую».

  • «Немає слів! Сміялася до сліз! Дя­куємо Мишку та його команді за цю по­зитивну та веселу стрічку!».

«Погані хлопці» після прем’єри у своє­му рідному місті тепер вирушають у тур­не Україною! Найближчим часом фільм покажуть у Тернополі, згодом — в Ужго­роді, Рівному, Луцьку, Харкові, Чернігові та інших містах. Слідкуйте за новинами!

«Я вдячний усім і кожному, хто був зі мною під час зйомок та під час прем’єри, — говорить Михайло Булатов. — Вдяч­ний коханій дружині за те, що завжди була поряд, вдячний люблячій тещі за шоколадного «Оскара». Зупинятись на цьому не збираюсь! Тож чекайте продов­ження — «Погані хлопці: Заручник».

М. АНДРІЄНКОгазета Наше Життя

«Погані хлопці» Михайла Булатова

2017-10-25
Мистецтво глухих / Відео https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/1508490320_image001.jpg

23 вересня у Львові, в кінотеатрі «Сокіл» ніде було яблуку впасти. Тут відбулася цікава подія, приурочена до Міжнародного дня глухих — прем’єра фільму «По­гані хлопці» нечуючого молодого активіста, спортсмена та просто красеня Ми­хайла Булатова.

газета Наше Життя