Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Театр несе світло в маси!

«Театр, театр!» — захоплено плекають         

Актори кожну свою вічну роль!

Мистецтво Мельпомени надихає

Нести добро зі сцени — будь ти «троль»,

Чи «блазень», чи «герой легкої вдачі»,

Чи «королева», чи «слуга», чи «цар»…

Якщо глядач з актором разом плаче,

Сміється і сприймає сцени дар —

Долає зло, для щастя воскресає,

Це Мельпомена цілі досягає,

Це Мельпомена всім Благословення
Несе в Красі, Величності, Натхненні!»
— такими поетичними рядками розпочався захід, присвячений Міжнародному дню театру, на сцені БК УТОГ у м. Житомирі.

 

У цей день актори вийшли дарувати глядачу свою майстерність і любов. Вони доносили до глядача не тільки зміст творів великих драматургів, але й розкривали сенс життя, шлях до краси і мудрості; попри труднощі, надихали радіти життю та сягати вершин досконалості.

Всі вони — підтягнуті, життєрадісні, молоді (хоча найстаршим вже за сімдесят), все такі ж чарівні, старанні, відповідальні, а головне — безумовно закохані у глядачів, сцену та свій рідний УТОГ.

Вийшли вони у цей день на сцену, щоб упевнити всіх — театр працює, театр живе і «несе світло у маси»!

Багато творчих робіт було виконано ними протягом років: це твори М. Старицького, Т. Шевченка, Л. Українки, І. Котляревського, М. Гоголя та багатьох інших найвідоміших наших класиків.

Чимало було поставлено на сцені й творів сучасних авторів у різних жанрах.

 

 

 

 

Це не дивно, бо колектив Народного самодіяльного театру мав прекрасних режисерів-постановників. Варто згадати народного артиста України В. Толока, заслуженого артиста  України А. Медвєдєва, режисера Обласного музично-драматичного театру імені І. Кочерги П. Авраменка та всіх керівників, які пестували цей театр, вели його до визнання та високих здобутків.

Низький уклін і всім керівникам Житомирської облорганізації УТОГ, БК УТОГ, які, всупереч важким умовам, підтримували, зберігали цей колектив, як приклад самовідданого, самобутнього творчого угрупування, що генерує позитивну енергетику оптимізму та життєствердження.

У цей святковий день актори показали гумористичні сценки («Побачення», «Бабусі», «Знайомство через Інтернет») та одноактну п’єску «Таксі викликали?» (Я. Любченко).

Прекрасними, як завжди, були на сцені Зоя Максимова, Михайло Ковальчук, Наталія Середа, Вікторія Зінчук, Наталія Габзовська, Алла Гайченя, Катерина Башинська, Зоя Галицька, Олена Білоцька, Зоя Вітенко.

Здоров’я  і наснаги вам, наші творці, нехай ваш шлях у мистецтві буде й надалі яскравим і наповненим!

Прийшли привітати Народний колектив наші щирі друзі — «Фонд родини Розенблат»: вони завжди підтримують наш театр у гарних починаннях та реалізації задумів.

Косметична компанія «AVON» теж підготувала подаруночки нашим виконавцям.

 

Сердечно привітав театральний колектив з Міжнародним днем театру і голова Житомирської облорганізації УТОГ В.С. Дем’янчук. Він висловив подяку всім акторам, а особливо ветеранам, побажав процвітання і високих результатів, здійснення надій і сподівань.

Захід подарував багато ідей щодо зміцнення та зростання колективу, думок про новий репертуар, про підтримку акторів та їх заохочення, про вдосконалення майстерності…

Після заходу акторів чекали у кафе «Майстерня шоколаду», а підготувала для них цей приємний відпочинок ще один наш чудовий друг — Людмила Зубко.

 

Хочеться ще й ще раз подякувати акторам за те, що вони своїм мистецтвом стверджують любов до життя і віддано слугують своїй спільноті під назвою УТОГ.

Здоров’я вам, шановні, і творчих злетів!

 

Н. ГОЛУБ,
художній керівник Народного самодіяльного театру Житомирського БК УТОГгазета Наше Життя

Театр несе світло в маси!

2017-05-18
Культура глухих / Мистецтво глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-05/1495023564_dsc_4322.jpg

У цей день актори вийшли дарувати глядачу свою майстерність і любов. Вони доносили до глядача не тільки зміст творів великих драматургів, але й розкривали сенс життя, шлях до краси і мудрості; попри труднощі, надихали радіти життю та сягати вершин досконалості.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ