Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щастя відшукати легко

У вівторок, 21 березня, у галереї «Висоцький на Воздвиженці» (вул. Воздвиженська, 40) відбулося відкриття виставки «Планета Інгула. Моменти щастя» нечуючої київської художниці Галини Інгули.

 

«Нині довкола стільки лиха, суму і зла, що всі ми відчайдушно мріємо про мир, добро і щастя. Буває й так, що часто не помічаємо чогось приємного і радісного. Тому я й запропонувала зупинитися на хвильку, аби насолодитися моментами щастя», — пояснює художниця.

За словами Галини Інгули, таку концепцію для виставки обрали не випадково. Адже 20 березня відзначають Міжнародний день щастя. Тож художниця вирішила зробити невеличке мистецьке дослідження щастя.  Галина вважає, що щастя є і його треба шукати, навіть там, де на нього і не сподіваєшся.

«Художниця — просто справжній постачальник позитиву», — каже Артур Мелконян, один із відвідувачів. — У її картинах та іграшках стільки світла і тепла, що у всіх, хто сюди заходить, мимоволі поліпшується настрій. У роботах мені сподобалися яскраві й насичені кольори та цікаві гео­метричні візерунки».

Крім робіт у авторському фентезійному стилі, на виставці представлені також декоративні вироби з дерева (петриківський розпис), матрійки та авторські м’які іграшки. На своїх полотнах художниця зображає розмаїтий світ вигаданої планети Інгула, де панує мир, гармонія і злагода і ніколи не буває війн та лиха. Тож художниця шукає радість усюди: у буянні квітів, танку балерин, довершеному виступі гімнастки, морській регаті, поверненні пташок з вирію та навіть у променях полуденного сонця… Цими несподіваними моментами щастя художниця і ділиться з усіма. 

Галина Інгула — член Київської спілки нечуючих художників «Натхнення». Нинішній творчий доробок художниці — понад 200 робіт у стилі фентезі та класичного реалізму. Всього відбулося 16 персональних виставок, брала участь у дев’ятнадцяти колективних. Зокрема, виставляла свої роботи у Парижі, Римі, Мюнхені, Празі, Палермо та на Мальті. 

 

Галерея «Висоцький на Воздвиженці» — унікальний арт­прос­тір. Поєднання арт­кафе, художньої галереї та музею Володимира Висоцького на Воздвиженці, поряд із Андріївським узвозом. Тут можна ознайомитися з унікальними експонатами, пов’язаними з життям і творчістю Володимира Висоцького (фото, рукописи та інші раритети), послухати виступи музикантів, побачити спектаклі, відвідати лекції та випити кави чи чаю у дружній творчій атмосфері.газета Наше Життя

Щастя відшукати легко

2017-04-13
Культура глухих / Мистецтво глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-04/1492014307_dsc_8634.jpg

У вівторок, 21 березня, у галереї «Висоцький на Воздвиженці» (вул. Воздвиженська, 40) відбулося відкриття виставки «Планета Інгула. Моменти щастя» нечуючої київської художниці Галини Інгули.

 

 

газета Наше Життя