Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Мелодія душі

Ще вчора сонечко гріло по-літньому, та непомітно до нашого міста завітала чарівниця-осінь. Куди не поглянь, у буйні зелені гілки дерев вона вже де-не-де вплела пасма жовтого листя, а сонечко нам дарує своє останнє тепле проміння.

 

 

В один із таких чарівних вересневих днів Білоцерківський будинок культури УТОГ разом із усім світом відзначив Міжнародний день глухих, провівши захід під назвою «Мелодія душі». Адже у кожної людини, враховуючи й тих, хто не має слуху, є прекрасна душа, яка відчуває мелодію, що бринить у серці кожного.

Початком урочистого вечора став Гімн УТОГ, який вже багато років вражає всіх своїм глибоким змістом. Після того, як відлунали його останні акорди, директор Будинку культури УТОГ А.К. Сумовська звернулась до всіх присутніх з нагоди Міжнародного дня глухих.

Концерт, ведучою якого була перекладач жестової мови В.М. Джабраілова, розпочався з веселих художніх номерів. Продовжила програму юна учасниця художньої самодіяльності українською піснею у жестовому виконанні «Краща мова єднання — це українська». Наступними були веселі клоуни, які показали захоплюючу клоунаду «Головна дорога». Але не тільки веселощі були на сцені у наш непростий час. Розповідь про святі материнські почуття розчулила всіх у пісні в жестовому виконанні «Балада про мальви».

 

 

 

Незважаючи на те, що на життєвому шляху зустрічається багато розчарувань, печалі та страждань, працівники Будинку культури УТОГ завжди стараються підтримати нечуючих людей, подарувати їм хороший настрій і тепло душі.

 

 

Завершила цей чудовий вечір автор цієї замітки ліричною піснею у жестовому виконанні «Квітка-душа». Цей вечір став для неї прощальним у зв’язку із переїздом до іншого міста за сімейними обставинами, але всі не полишали надії, що все-таки колись ми ще зустрінемось.

А після закінчення концертної програми всіх учасників художньої самодіяльності чекав святковий стіл, про який потурбувалася А.К. Сумовська.

 

 

А. РАЙКОВСЬКА, екс-художній

керівник Білоцерківського БК УТОГ.газета Наше Життя

Мелодія душі

2014-10-22
Культура глухих / Мистецтво глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2014-10/1413789793_img_4420_.jpg

Ще вчора сонечко гріло по-літньому, та непомітно до нашого міста завітала чарівниця-осінь. Куди не поглянь, у буйні зелені гілки дерев вона вже де-не-де вплела пасма жовтого листя, а сонечко нам дарує своє останнє тепле проміння.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ