Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Врожайний грудень у Житомирі

  04/02/2019     214      Paul    

Неповторним і святковим був грудень у Житомирській облорганізації УТОГ — у феєрверках творчості, зустрічей, яскравих враженнях і проявах талантів.


3 грудня, у Міжнародний день осіб з інвалідністю, наш колектив був запрошений на «Ярмарок талантів», організаторами якого були МДГО «Все робимо самі» та керівництво Технологічного коледжу. На цьому заході члени УТОГ показали свою майстерність у жестовому виконанні пісень, у танцях, декламуванні віршів, малюванні, за що отримали гарні призи.

5 грудня у нас було дуже важливе, гарне й довгоочікуване свято — захист нашим самодіяльним театром звання «Народний». Увесь колектив театру — ветерани, молодь, робітники БК УТОГ — натхненно працювали над тим, щоб свято пройшло на належному рівні. До захисту актори Народного самодіяльного теат­ру підготували виставу «За двома зайцями» М. Старицького. Режисер-постановник Надія Голуб доклала максимум зусиль, щоб вистава пройшла успішно.

Актори, які грали головні ролі: Зоя Галецька, Ганна Дем’янчук, Наталія Середа, Михайло Кумечко, Вікторія Зінчук, Вікторія Романько, Сергій Дем’янчук та інші актори театру працювали яскраво, з повною віддачею.

Завдання і надзавдання були успішно виконані. Свято надовго залишиться в пам’яті вдячних глядачів, які бурхливими оплесками підтримували своїх улюб­лених акторів.

Звання «Народний» колектив захистив з честю. Голова комісії, художній керівник Культурного центру УТОГ Анжела Тютєрева та голова Житомирської обл­організації УТОГ Валерій Дем’янчук тепло привітали театр з успішним захистом звання та вручили всім причетним до цієї події нагороди і премії. А попереду нас чекають нові роботи, нові здобутки.

Далі у грудні відбувся ще один захід — наші дітлахи з групи «Зірочка» БК УТОГ відвідали майстер-клас «Валяння» в кінотеатрі «Жовтень». Діти виготовляли своїми руками ляльку — Сніговика, це було неймовірно цікаво.

Святкові заходи продовжили свій хід дискотекою на День святого Миколая. Творча молодь БК УТОГ під керівництвом художнього керівника хореографічного колективу «Зорі Полісся» та театру-студії «Маска» Мішеля Ткачука підготувала шикарні концертні номери, ігри, танцювальні композиції. Дискотека пройшла на славу!

Далі чекала свого виходу музична гумористична вистава «Новорічна казка для дорослих» — у виконанні народного театру, театру-студії «Маска» та всіх артистів БК УТОГ. Вийшло прекрасно, насичено, яскраво, на одному диханні! Завдяки художньому керівнику БК УТОГ Галині Орлюк, художньому керівнику театру-студії «Маска» Мішелю Ткачуку, режисеру-постановнику вистави Надії Голуб, перекладачу жестової мови Зої Вітенко, костюмеру-дизайнеру Марині Ткачук та всім артистам БК УТОГ вистава пройшла на високому рівні.

22 грудня знову відбулося свято для діток: Благодійний фонд «Разом до майбутнього» та артисти нашого БК створили театралізовану ігрову програму, де кожна дитина мала змогу показати себе, свої таланти і можливості. А далі 27 грудня зібралися ветерани на святковий вогник за горнятком кави. Були спогади про прекрасне минуле, розмови про сьогодення, мрії про мирне творче майбутнє… Знову у програмі — вік­торини, ігри, танці…

Ось так нас порадував своїми творчими здобутками грудень, а ще нас обдарували подарунками наші гарні друзі-меценати: депутат міської ради Л.Г. Кропивницька, заступник голови Богунської ради Л.П. Янушевич, Благодійний фонд «Родина Розенблат», Благодійний фонд Анжеліки Лабунської «ЛАВ», МДГО «Все робимо самі». Дякуємо всім щиро, щастя вам і процвітання!
Інформація Житомирської облорганізації УТОГгазета Наше Життя

Врожайний грудень у Житомирі

2019-02-04
Культура глухих https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2019-02/medium/1549285862_zhitomir1.jpg  Неповторним і святковим був грудень у Житомирській облорганізації УТОГ — у феєрверках творчості, зустрічей, яскравих враженнях і проявах талантів.
газета Наше Життя