Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №188/2018

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

РІНГІС Антоніні Йосипівні – заступникові начальника відділу виконавчого апарату Центрального правління Українського товариства глухих, м.Київ

ІНФОРМАЦІЯ

про трудову діяльність Рінгіс Антоніни Йосипівни — заступника начальника відділу економіки виконавчого апарату Центрального правління Українського товариства глухих

Рінгіс Антоніна Йосипівна, 1957 року народження, освіта вища – у 1978 році закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка і отримала вищу освіту за спеціальністю «Економіка праці» та здобула кваліфікацію економіста. У цьому ж році, як молодий спеціаліст, розпочала свою трудову діяльність в апараті Центрального правління Українського товариства глухих на посаді інженера-економіста відділу праці та заробітної плати.

Враховуючи бездоганне ставлення до службових обовязків, високий професіоналізм, А.Й. Рінгіс згодом було переведено на посаду провідного економіста, потім — головного економіста, а в 2003 році призначено на посаду начальника відділу праці та заробітної плати.

За час роботи на цій посаді А.Й. Рінгіс проявила себе енергійним та ініціативним керівником. Їй притаманні цілеспрямованість та вимогливість як до себе, так і до підлеглих. Проводячи аналіз ефективності застосування діючих форм систем оплати праці на підприємствах, в організаціях та установах Товариства, А.Й. Рінгіс вносить дієві пропозиції щодо їх удосконалення.Маючи багатий творчий потенціал, бере активну участь в опрацюванні цільових програм розвитку УТОГ та контролює їх виконання з питань, що входять до компетенції керованого нею відділу.

А.Й. Рінгіс проводить значну роботу з питань розробки нормативних документів з оплати праці для підприємств та організацій УТОГ, здійснює контроль за дотриманням законодавства з оплати праці як в апараті ЦП УТОГ, так і на підприємствах та в організаціях УТОГ.

Протягом десяти років А.Й. Рінгіс – голова профспілкового комітету апарату ЦП УТОГ. Виконуючи цю громадську роботу, А.Й. Рінгіс приділяє надзвичайно велику увагу контролю за наданням інвалідам зі слуху організаційної, юридичної та іншої допомоги при вирішенні їх соціальних та економічних проблем, а також представляє інтереси працівників апарату ЦП УТОГ за їх дорученням для вирішення з роботодавцем соціально-економічних питань. Згідно з рішенням президії ЦК Профспілки України за значний особистий внесок у розвиток профспілкового руху А.Й Рінгіс у 2013 році присвоєно звання «Кращий профспілковий лідер року».

У серпні 2018 року – 40 років безперервного стажу роботи А.Й. Рінгіс у виконавчому апараті ЦП УТОГ.

За багаторічну сумлінну працю в Українському товаристві глухих, активну громадську діяльність, спрямовану на захист інвалідів зі слуху, А.Й. Рінгіс нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, відомчими відзнаками Міністерства соціальної політики України «За вислугу» та «За сумлінну працю», Почесною грамотоюМіністерства соціальної політики України, також неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами президії Центрального правління УТОГ.

Завагомий особистий внесок у справу розвитку Товариства, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків А.Й. Рінгіс у 2016 році присвоєно звання «Почесний член УТОГ».


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

ВЕРГЕЛЕС Світлані Володимирівні – голові Кам’янець-Подільської територіальної організації Українського товариства глухих, Хмельницька область

ІНФОРМАЦІЯ

про трудову діяльність ВЕРГЕЛЕС Світлани Володимирівни – голови Кам’янець-Подільської територіальної організації Українського товариства глухих

ВЕРГЕЛЕС Світлана Володимирівна (особа з інвалідністю зі слуху) після закінчення Харківського обліково-економічного технікуму у 1988 році свою трудову діяльність розпочала комплектувальницею на Івано-Франківському учбово-виробничому підприємстві Українського товариства глухих.

У 1991 році С.В. Вергелес було переведено на посаду бібліотекаря Камянець-Подільського будинку культури УТОГ Хмельницької обласної організації УТОГ, а згодом – на посаду художнього керівника будинку культури УТОГ.

Під час роботи С.В. Вергелес проявила себе висококваліфікованим спеціалістом, відповідальною особистістю і протягом роботи на посаді художнього керівника відзначалася постійним творчим пошуком, цілеспрямованістю, яскравими діловими якостями, що сприяло досягненню вагомих успіхів у проведенні організаційної, культурно-масової та реабілітаційної роботи серед нечуючих членів УТОГ Хмельницької області.

Враховуючи бездоганне ставлення до службових обов’язків, ініціативність, С.В. Вергелес у 1998 році було призначено виконуючою обов’язкиголови Камянець-Подільської ТПО УТОГ на період до звітно-виборної конференції Камянець-Подільської ТО УТОГ згідно зі статутом УТОГ.

У 2000 р. С.В. Вергелес одноголосно було обрано головою Камянець-Подільської територіальної організаціїУТОГ Хмельницької обласної організації УТОГ.

Відмінною рисою С.В. Вергелес є її постійна спрямованість на майбутнє. Занинішніх складних умов у державі Світлана Володимирівна вишукує шляхи і можливості для надання всебічної допомоги особам з інвалідністю зі слуху, приділяє велику увагу пошуку та впровадженню нових форм і методів соціальної, культурно-масової роботи серед членів УТОГ, зміцненню матеріально-технічної базитериторіальної організації УТОГ.

С.В. Вергелес постійно працює над вирішенням таких важливих проблем нечуючих членів УТОГ як: соціально-правовий захист, інтеграція у навколишнє середовище, їх комунікаційне та інформаційне забезпечення, оздоровлення, слухопротезування, медико-соціальна реабілітація, соціально-культурне та соціально-побутове обслуговування нечуючих. Значна увага приділяється розвитку соціальної, культурно-масової, виховної роботи серед осіб з інвалідністю зі слуху та залученню їх до активного життя.

Не забуває Світлана Володимирівна і про нечуючих дітей Камянець-Подільського багатопрофільного реабілітаційного центру. Неодноразово проводить з учнями профорієнтаційну роботу щодо вибору їх життєвого шляху,організовує бесіди на тему «Вибір професії – це вибір на все життя».

Завдячуючи активній роботі С.В. Вергелес за рахунок спонсорських коштів значно покращилась матеріально-технічна база приміщення територіальної організації УТОГ.

Щороку до Міжнародного Дня інвалідів територіальна організація УТОГ спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської радипроводить збори членів УТОГ. Також згідно із клопотанням С.В. Вергелес за рахунок коштів районних та міського управління праці та соціального захисту населення надаваласяматеріальна допомога нечуючим членам Кам’янець-Подільської ТО УТОГ, а за рахунок спонсорів –допомога продуктовими наборами одиноким, малозабезпеченим і хворим людям з інвалідністю зі слуху.

Завдяки великій духовній силі, наполегливості, щирій любові і повазі до осіб з інвалідністю зі слуху С.В. Вергелес користується заслуженим авторитетом не лише серед нечуючих членів УТОГ Хмельницької області, а й в системі Товариства.

За зразкове виконання службових обовязків, вагомий особистий внесок в реалізацію державної програми щодо соціального захисту осіб з інвалідністю зі слуху, їх трудової та соціальної реабілітації С.В. Вергелес нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Також за багаторічну сумлінну працю в Товаристві, вагомий особистий внесок у розвиток соціально-побутової та культурно-масової реабілітації членів УТОГ її відзначено нагрудним знаком «Відмінник УТОГ» та відомчою відзнакою УТОГ «За заслуги», і неодноразово було відзначено почесними грамотами президії ЦП УТОГ.

С.В. Вергелес є головою центральної ревізійної комісії УТОГ.


ЩИРО ВІТАЄМО з нагородою!

газета Наше Життя

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №188/2018

2018-07-03
Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-07/1530602940_111.jpg


Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України. За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

газета Наше Життя