Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

НВЦ УТОГ запрошує на відпочинок у благодатну Пущу! (оновлене)

  08/06/2018     2 981      Paul    

Колективне підприємство «Навчально-відновлювальний центр Українського товариства глухих» з 31 липня до 11 серпня 2018 року запрошує всіх охочих на відпочинок в одному з наймальовничіших районів Києва, що розташований в екологічно чистому місці з поетичною назвою — Пуща-Водиця.


Походження назви цього місця від слів: пуща — густий ліс і найменування річки — Водиця. Ще в ХІ столітті у цих лісах полювали київські князі. Також відомо, що Тарас Шевченко і Микола Гоголь приїжджали до Пущі на відпочинок. Воно й не дивно, адже Пуща-Водиця — це неймовірне місце, де потрапляєш в інший світ — світ, у якому панують спокій, затишок та гармонія. Подаруйте й ви собі ці неповторні відчуття!

НВЦ УТОГ може прийняти дорослих і сім’ї з дітьми, для яких є: майданчик для міні-футболу та пляжного волейболу, настільний теніс.

Розташування. Навчально-відновлювальний центр УТОГ знаходиться за адресою: 04075, м. Київ, вул. Курортна, 6 (Пуща-Водиця). На його території є спальні корпуси, їдальня, спортивні майданчики, озеро та альтанки.

Проживання. На території — два спальних корпуси, що розташовані серед квітників та цілющого соснового лісу. В корпусі № 1 всі зручності знаходяться в номері (душові обладнані бойлерами з гарячою водою), а в корпусі № 2 вони розташовані на поверсі. Для відпочиваючих надаються 1, 2, 3, 4 і 5-місні номери.

Харчування. Відпочиваючі забезпечуються 3-разовим харчуванням з блюд національної кухні в їдальні бази, яка приймає одночасно всіх відпочиваючих в одну зміну.

Медична допомога. Для надання першої медичної допомоги на території бази відпочинку є медпункт з кваліфікованим лікарем.

Щодня відпочиваючим буде запропоновано нову культурно-розважальну програму.

Навчально-відновлювальний центр УТОГ — це ідеальне місце для того, щоб знайти нових друзів, відпочити з близькими або навпаки — усамітнитися. Вам залишається лише приїхати до нас!

Вартість відпочинку. За путівку на відпочинок протягом 12 днів необхідно буде сплатити 3140 грн, за 6 днів — 1570 грн. До цієї суми входить: вартість проживання, харчування, забезпечення культурно-масовою програмою, медичне обслуговування.

Увага! Плата за масаж до цієї суми не входить! За необхідності можна сплатити вартість масажу додатково (480 грн), або 40 грн за один сеанс масажу.

Перерахувати кошти можна як на розрахунковий рахунок НВЦ УТОГ до 15 липня 2018 року, так і особисто в касу.

Розрахунковий рахунок: 26007000019455.
Банк: ПАТ «Укрсоцбанк».
МФО: 300023. ЗКПО: 21551365.

Ви завжди можете розраховувати на нашу гостинність і приємне та уважне обслуговування. Ми з особ­ливою увагою ставимося до побажань відпочиваючих, і, можливо, саме тому ті, хто хоч раз побував у нас в гостях, обов’язково приїжджають сюди знову.

За довідками звертатись за телефонами: (044) 401-84-22, (044) 401-95-84.
Адміністрація КП «НВЦ УТОГ»газета Наше Життя

НВЦ УТОГ запрошує на відпочинок у благодатну Пущу! (оновлене)

2018-06-08
Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-04/medium/1525067910_puscha.jpg

Колективне підприємство «Навчально-відновлювальний центр Українського товариства глухих» з 31 липня до 11 серпня 2018 року запрошує всіх охочих на відпочинок в одному з наймальовничіших районів Києва, що розташований в екологічно чистому місці з поетичною назвою — Пуща-Водиця.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ