Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щодо тарифного плану «Світ SMS»

  11/01/2018     3 749      Admin    

Шановні члени УТОГ!

Мобільний оператор lifecell (www.lifecell.ua) вже протягом багатьох років тісно співпрацює з Українським товариством глухих, яке представляє інтереси осіб з порушеннями слуху в Україні.

Спеціально для УТОГ був розроблений тарифний план «Світ SMS», який включає велику кількість SMS. Але ми розуміємо, що в наш час дуже багато абонентів активно користуються 3G інтернетом, месенджерами, грають та працюють в мережі Інтернет, спілкуються в соціальних мережах і т.д.

Тому для Вас з 01.12.2017 в пакет послуг у тарифному плані «Світ SMS» ми додали 2 Гб 3G Інтернету без зміни вартості абонентської плати.

Оператор мобільного зв'язку lifecell також запустив додаток BiP для відеодзвінків і миттєвих повідомлень в швидкісний 3G мережі. Додаток Месенджер BiP є безкоштовним для всіх користувачів.


Месенджер BIP – це:

  • Додаток нового покоління, який надає можливість обмінюватись миттєвими повідомленнями, голосовими та відео викликами
  • Безкоштовні SMS з BiP на номери lifecell
  • Безкоштовне спілкування у роумінгу

Спілкуйтеся з близькими та друзями безкоштовно та без плати за трафік!

А в рамках послуги «Безкоштовний BiP в роумінгу» кожному абоненту lifecell, який користується BiP, надаються безкоштовні 100 МБ кожні 30 днів для використання через додаток BiP в роумінгу тепер уже 34 країн світу, серед яких: Єгипет, Кіпр, Чорногорія, Молдова , Нідерланди, Швеція, Словенія та Франція та інші. Повний перелік країн і мобільних мереж, в яких можна використовувати надані 100 МБ, можна знайти на сайті оператора.

Месенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOS та Android. Для завантаження перейдіть, будь ласка, на Google Play або App Store відповідно до операційної системи Вашого пристрою.


Також для активних користувачів 3G Інтернет пропонуємо додаткові пакети Інтернет, які Ви маєте можливість підключити к своїх тарифних планів. Для цього необхідно набрати на своєму пристрої КОД для активації послуги в залежності від об’єму Інтернет від 1 до 25 Гб.


ПІДТРИМКА АБОНЕНТІВ


Встановивши Месенджер BiP, Ви також можете безкоштовно отримати консультацію нашого контактного центру через ONLINE-ЧАТ. У розділі «Відкривай» обирай «Підтримка lifecell», де можна розпочати чат з консультантом lifecell в будь-який час.

Також є Віртуальний помічник — це унікальний сервіс самообслуговування для абонентів lifecell, який поєднує функціонал меню голосової підтримки та особистого кабінету.

ЯК СКОРИСТАТИСЬ:

Віртуальний помічник – це сервіс, який не потрібно встановлювати на мобільний! Достатньо зробити наступне:

1. Подзвонити на номер 543322 (дзвінок безкоштовний).

2. Отримати SMS-повідомлення з посиланням на сервіс, що надійде протягом п'яти хвилин після дзвінка.

3. Перейти за посиланням та вирішити свої питання швидко та в зручній формі!


ПІДКЛЮЧЕННЯ НОВИХ АБОНЕНТІВ

Увага! Підключення на тариф «Світ SMS» можливий тільки через обласні організації УТОГ.

Підключитися на даний тариф мають право тільки особи з порушеннями слуху.

З повагою,
мобільний оператор lifecellгазета Наше Життя

Щодо тарифного плану «Світ SMS»

2018-01-11
Анонси і Оголошення https://ourlife.in.ua/uploads/posts/2018-01/1515665836_1515163302_333444.png

Шановні члени УТОГ! Мобільний оператор lifecell (www.lifecell.ua) вже протягом багатьох років тісно співпрацює з Українським товариством глухих, яке представляє інтереси осіб з порушеннями слуху в Україні.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ