Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя

Щодо обміну тарифу "Говорун"

  15/12/2017     1 435      Admin    

Шановні члени УТОГ! ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що обмін тарифу "Говорун" необхідно здійснювати ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОГ, де Вам нададуть інформацію про час відвідування і адресу магазину, де можна зробити перехід на тариф "Бізнес 10" або "Бізнес 20", а також нададуть необхідні документи та додаткову роз'яснювальну інформацію. У випадку самостійної спроби вирішення питання, працівники Київстар мають право відмовити Вам в обслуговуванні. Будь ласка віднесіться з розумінням до ситуації та не створюйте проблем для себе і інших людей.


Уважаемые члены УТОГ! Обращаем ваше внимание на то, что обмен тарифа "Говорун" необходимо осуществлять ТОЛЬКО ЧЕРЕЗ ОРГАНИЗАЦИИ УТОГ, где Вам предоставят информацию о времени посещения и адрес магазина, где можно сделать переход на тариф "Бизнес 10" или "Бизнес 20", а также предоставят необходимые документы и дополнительную разъяснительную информацию. В случае самостоятельной попытки решения вопроса, работники Киевстар вправе отказать Вам в обслуживании. Пожалуйста отнеситесь с пониманием к ситуации и не создавайте проблем себе и другим людям.


Инф. Киевстар Бизнесгазета Наше Життя

Щодо обміну тарифу "Говорун"

2017-12-15
Анонси і Оголошення https://utog.org/uploads/posts/2017-10/1507575587_123.jpg

Шановні члени УТОГ! ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ на те, що обмін тарифу "Говорун" необхідно здійснювати ТІЛЬКИ ЧЕРЕЗ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОГ, де Вам нададуть інформацію про час відвідування і адресу магазину, де можна зробити перехід на тариф "Бізнес 10" або "Бізнес 20", а також нададуть необхідні документи та додаткову роз'яснювальну інформацію.

газета Наше Життя

Реклама


Популярне

НАМ ПОДОБАЄТЬСЯ