Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
З метою інформаційного забезпечення нечуючих інвалідів Центральне правління УТОГ з 5 липня 1967 року видає щотижневу газету "Наше життя". Ця газета є єдиним в Україні друкованим засобом, яке понад 50 років висвітлює життя нечуючих інвалідів України.

Миргород приймав гостей

  10/10/2017     221     Admin        

30 вересня в актовій залі Миргородської територіальної організації УТОГ відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню глухих, який традиційно відзначається в останню неділю вересня.

На урочистості до Миргорода завітали: голова Полтавської обласної організації УТОГ Л.В. Усенко, інструктор-методист цієї ж організації УТОГ Н.С. Пушкіна, перекладач С.С. Баклицька та учасники народного колективу клоунади «Полтавські галушки» Полтавського будинку культури УТОГ.

З теплими словами привітань та найкращих побажань до всіх присутніх звернувся голова Полтавської обласної організації УТОГ Л.В. Усенко і, користуючись нагодою, вручив почесну грамоту Центрального правління УТОГ за багаторічну сумлінну працю виконуючій обов’язки голови Миргородської територіальної організації Наталії Дмитрівні Калашник.

У концертній програмі були представлені гумористичні сценічні постановки як у виконанні учасників народного колективу клоунади «Полтавські галушки», так і самодіяльних артистів-активістів Миргородської ТО УТОГ. Чудовий настрій також подарували гостям пісні у жестовому виконанні Наталії Олешко.

По закінченні концертної програми для учасників святкового заходу було організовано солодкий стіл завдяки спонсорській допомозі приватного підприємця Л.М. Хухри, яка завжди відгукується на прохання співробітників Миргородської ТО УТОГ та небайдужа до проблем людей з порушеннями слуху.

Всі присутні на заході були вдячні організаторам за подаровані незабутні враження, теплу, щиру атмосферу та позитивний настрій.

Інформація Миргородської ТО УТОГМиргород приймав гостей

В світі глухих http://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-10/medium/1507538373_063.jpg

30 вересня в актовій залі Миргородської територіальної організації УТОГ відбувся урочистий захід, присвячений Міжнародному дню глухих, який традиційно відзначається в останню неділю вересня.