Авторизация

     Забыли пароль?


Регистрация

   
Наше життя
З метою інформаційного забезпечення нечуючих інвалідів Центральне правління УТОГ з 5 липня 1967 року видає щотижневу газету "Наше життя". Ця газета є єдиним в Україні друкованим засобом, яке понад 50 років висвітлює життя нечуючих інвалідів України.

Безцінний дар від Бога

  13/05/2017     117     Paul        

«Єдина краса — це здоров’я» (Г. Гейне)

 

Рік тому в Козятинській ТО УТОГ було запроваджено День здоров’я. Ми щоп’ятниці вимірюємо тонометром тиск, електромасажером робимо масаж, проводимо бесіди про здоровий спосіб життя, запрошуємо лікарів з лекціями про здоров’я, про те, як запобігти тим чи іншим хворобам; розповідаємо про народні методи лікування, різні рецепти.

 

Ось і цього року, 7 квітня ми провели цікавий захід «Здоров’я людини — це безцінний дар від Бога», присвячений Міжнародному дню здоров’я.

Спочатку голова ТО УТОГ Л. Горобець розповіла про чотири чинники, які визначають стан здоров’я кожної людини, і окремо зупинилася на кожному із них. Це спосіб та умови життя, екологічна обстановка, спадковість та рівень медичного обслуговування. Потім підключилися й інші члени УТОГ — О. Ткач та перекладач О. Копиця, які розповіли про те, як потрібно правильно харчуватися, які вживати продукти, щоб покращити імунітет, бути завжди здоровим.

Член ради ветеранів П. Загоруй повідомив, що людина для гарного настрою і здоров’я повинна відпочивати не менше 7—8 годин на добу, лягати у ліжко не пізніше 22 години.

 

Безцінний дар від Бога

Наш спортсмен, багаторазовий чемпіон з греко-римської боротьби О. Шевчук розповів, що людина весь час повинна бути у русі — робити зарядку, ходити пішки, їздити на велосипеді, і взагалі, щоб почувати себе добре — займатися спортом.

Член правління С. Загранюк зацікавила всіх присутніх розповіддю про медитацію і правильне мислення, підкресливши, що наші думки матеріальні і стан нашого здоров’я — результат нашого мислення.

 

 

 

 

Г. Бондарчук, голова Ради ветеранів, підтримала її, сказавши, що для кожної людини є важливим робити гарні вчинки, які теж впливають на стан нашого організму.

Після виступів ми зробили невеличку екскурсію на стадіон та спортивні майданчики, які знаходяться у дуже мальовничому місці — на острові, навколо якого тече річка.

Хлопці та дівчата на природі позаймалися фізичними вправами на тренажерах, брусах, покаталися на гойдалках. Отримавши заряд енергії та чудового настрою, всі підтримали ідею частіше приходити на це чудове місце і з користю для свого здоров’я проводити час.

Повернувшись до приміщення ТО УТОГ, ми закінчили цей чудовий захід за чашкою чаю і випічкою від наших гарних господинь.

 

Л. ГОРОБЕЦЬ,
голова Козятинської ТО УТОГБезцінний дар від Бога

УТОГ / В организациях УТОГ http://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-05/1494433549_izobrazhenie_901.jpg

Рік тому в Козятинській ТО УТОГ було запроваджено День здоров’я. Ми щоп’ятниці вимірюємо тонометром тиск, електромасажером робимо масаж, проводимо бесіди про здоровий спосіб життя, запрошуємо лікарів з лекціями про здоров’я, про те, як запобігти тим чи іншим хворобам; розповідаємо про народні методи лікування, різні рецепти.

 Похожие новости


  • Новорічні свята в Козятині (В организациях УТОГ • 04-02-2017)
  • «З добром у серці» (В организациях УТОГ • 23-12-2015)
  • У Миколаєві обрано нового голову обласної організації УТОГ (В организациях УТОГ • 10-12-2015)
  • Хто «Наше життя» не читає — той в лотерею не грає! (В организациях УТОГ • 03-01-2015)
  • Круглий стіл у Яворові (В организациях УТОГ • 19-04-2014)
  • Медицина почула глухих (В организациях УТОГ • 09-06-2013)