Авторизація

     Забули пароль?


Реєстрація

   
Наше життя
З метою інформаційного забезпечення нечуючих інвалідів Центральне правління УТОГ з 5 липня 1967 року видає щотижневу газету "Наше життя". Ця газета є єдиним в Україні друкованим засобом, яке понад 50 років висвітлює життя нечуючих інвалідів України.

Здоровий спосіб життя — для всіх!

  25/01/2015     704     Paul        

У кожного з нас, у кожній родині є свій спосіб підтримувати своє здоров’я. Звичайно, мова йде про тих, хто дійсно дбає про збереження здоров’я або його залишків, не зловживає поганими звичками і знає, як себе підтримати, запобігаючи хворобам. Хтось для профілактики хвороб полюб­ляє напої з лікарських рослин, хтось не пропускає сауну, а комусь до вподоби ранкові вправи з гантелями.

 

 

Наша газета оголошує новий конкурс, у якому ви, наші читачі, будете і учасниками, і суддями. Надсилайте до редакції свої рецепти здорового способу життя і запобігання хворобам. У кінці 2015 року шляхом голосування на сайті «НЖ» ви виберете переможця цього конкурсу, який отримає цінний приз.

 

РЕДАКЦІЯ.Здоровий спосіб життя — для всіх!

УТОГ / Конкурси http://ourlife.in.ua/uploads/posts/2015-01/1421845393_zdorovyy-obraz-sporta_.jpg

У кожного з нас, у кожній родині є свій спосіб підтримувати своє здоров’я. Звичайно, мова йде про тих, хто дійсно дбає про збереження здоров’я або його залишків, не зловживає поганими звичками і знає, як себе підтримати, запобігаючи хворобам. Хтось для профілактики хвороб полюб­ляє напої з лікарських рослин, хтось не пропускає сауну, а комусь до вподоби ранкові вправи з гантелями.