Авторизация

     Забыли пароль?


Регистрация

   
Наше життя
З метою інформаційного забезпечення нечуючих інвалідів Центральне правління УТОГ з 5 липня 1967 року видає щотижневу газету "Наше життя". Ця газета є єдиним в Україні друкованим засобом, яке понад 50 років висвітлює життя нечуючих інвалідів України.

На Житомирщині відбулися змагання з зимової риболовлі

  02/04/2017     230     Paul        

18 лютого на водосховищі у с. Кропивенка Хорошівського району Житомирської області відбулися перші риболовецькі змагання у цьому році — «Відкритий турнір Житомирської області з ловлі риби на мормишку — 2017».

 

Організаторами такого заходу є Житомирська обласна організація УТОГ та Житомирська обласна спортивна федерація глухих.

Проведення змагань спрямоване на розвиток риболовецького спорту в м. Житомирі та Житомирській області, пропаганду здорового способу життя та активізацію спортивного рибальства.

Організатори заходу потурбувалися не лише про дотримання правил спортивного рибальства, а й приділили окрему увагу безпеці поводження на льоду учасниками змагань.

Участь у риболовлі взяли 15 рибалок, які приїхали не лише з обласного центру — Житомира, а й з Корос­теня та Бердичева.

Розпочалося все з вітального слова, з яким до присутніх звернувся голова Житомирської обласної організації УТОГ В.С. Дем’янчук, який наголосив, що риболовля — це не хобі, а здоровий спосіб життя. Він побажав рибалкам удачі та незабутніх вражень.

За умовами змагань дозволялося ловити на одну вудочку. Через чотири години непомітно підкралася найочікуваніша мить — визначення призерів, коли суддівська комісія у складі Олега Савчука (голова комісії) та Валерія Дем’янчука почала зважування рибин учасників.

 

Переможцем, який виловив найбільшу рибину (плотву), виявився Віктор Фурман, за що він і отримав кубок.

У номінації «Найбільша вага улову» на першому місці знову опинився Віктор Фурман, а на ІІ місці — його брат Руслан. На ІІІ місці — Ігор Камінський, на ІV місці — Володимир Бобровник, а на V місці — Віталій Зінкін.

Переможці та учасники змагань отримали медалі, дипломи, подяки та грошові призи, а також вдячність від вболівальників за чесну та захоплюючу боротьбу.

 

На Житомирщині відбулися змагання з зимової риболовлі

Наприкінці змагань організатори запросили його учасників та всіх присутніх на відпочинок на природі — з приготуванням смачного шашлика та дружнім спілкуванням.

 

За інформацією Житомирської облорганізації УТОГ

 На Житомирщині відбулися змагання з зимової риболовлі

Спорт глухих http://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-03/1490890355_uwpgm5bblh8.jpg

18 лютого на водосховищі у с. Кропивенка Хорошівського району Житомирської області відбулися перші риболовецькі змагання у цьому році — «Відкритий турнір Житомирської області з ловлі риби на мормишку — 2017».Похожие новости


  • «Тихий» футбол» у Кривому Розі (Спорт глухих • 02-04-2016)
  • В Івано-Франківську, на льоду… (Спорт глухих • 01-03-2016)
  • Футбол — улюблена гра (Спорт глухих • 29-03-2015)
  • Перші заходи до вагомої дати (Спорт глухих • 02-12-2014)
  • Ловись, рибко, велика й маленька! (Спорт глухих • 31-10-2014)
  • Футбол — це наша улюблена гра (Спорт глухих • 06-04-2013)