Авторизация

     Забыли пароль?


Регистрация

   
Наше життя
З метою інформаційного забезпечення нечуючих інвалідів Центральне правління УТОГ з 5 липня 1967 року видає щотижневу газету "Наше життя". Ця газета є єдиним в Україні друкованим засобом, яке понад 50 років висвітлює життя нечуючих інвалідів України.

Вдалий вибір професії — запорука успішного майбутнього

У житті кожної молодої людини є момент, коли потрібно взяти на себе важливе рішення — обрати  справу до душі, за покликанням.

 

Саме тому в Ужгородській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І­-ІІІ ступенів проводиться система заходів, спрямованих на допомогу старшокласникам в усвідомленні значущості правильного вибору. Так, цієї весни, під керівництвом вчителя трудового навчання А.Л. Гракової був підготовлений і проведений профорієнтаційний захід  «Телепередача: людина і професія», на який завітали гості школи — голова Закарпатської облорганізації УТОГ Н.С. Булеца, викладач Київського  коледжу легкої промисловості С.М. Сиротинко, начальник відділу міського центру зайнятості К.Т. Фізер, випускники школи різних років. Викладачі закладу підготували змістовну фотопрезентацію «Світ професій».

 

З метою зацікавленості школярів та задля отримання ними практичних навичок було організовано дві команди зі старшокласників : «Кухарі, кондитери» і «Кравці, модельєри».  Учасники  команд  змагалися у цікавих номінаціях, таких як «Захисти професію», де потрібно було поєднувати знання та вміння, естетику і смак. Одна команда шила спіднички, інша — пекла  закарпатські тістечка.

Другим  завданням була вікторина «Професії наших предків» — інтелектуальне змагання, під час якого учні мали відповісти, як називалися професії колись та яка їх сучасна назва, що входить в обов’язки представника тієї чи іншої професії. 

Третім завданням був конкурс пантоміми: команди повинні були показати жестами та рухами обов’язки лікаря  і художника. 

Так цікаво і змістовно, в дещо ігровій формі, школярі ознайомилися з популярними професіями та отримали  заряд позитиву.

 

Вдалий вибір професії —  запорука успішного майбутнього

В доповнення про профорієнтаційний вибір розповіли працівники БК, школи та колишні вихованці цього закладу — О. Токач і В. Метенько, які поділились власним життєвим досвідом у реалізації своїх планів і досягненні мети. Адже вдале професійне самовизначення — запорука успішного майбутнього молодої людини.

 

І. ЧЕЙПЕШ, заступник  директора з виховної роботи Ужгородської спецшколи-інтернату

 Вдалий вибір професії — запорука успішного майбутнього

На злобу дня / Актуальная тема http://ourlife.in.ua/uploads/posts/2017-04/1493305488_image-0-02-04.jpg

У житті кожної молодої людини є момент, коли потрібно взяти на себе важливе рішення — обрати  справу до душі, за покликанням.

 Похожие новости


  • Наша рідна мова — жестова! (Актуальная тема • 09-06-2016)
  • Чорнобиль — це наш біль (Актуальная тема • 12-05-2016)
  • Miss Deaf World 2015 (Актуальная тема • 29-07-2015)
  • З турботою про захисників Вітчизни (Актуальная тема • 21-03-2015)
  • Як здобути професію після 45 років? (Актуальная тема • 27-07-2013)
  • Розглядалась інтеграція інвалідів зі слуху у взаємодії з органами місцевої влади (Актуальная тема • 07-07-2013)